Červenák – Elias 1:2 (kon.) | Gonzalez – Kovalík 2:1 (kon.)
2
6 6
cz Utorok 16.04.2013, 23:55Challenger Santos (antuka)

1:6
    Lojda už na závěrečný forhend soupeře ani nereagoval a toto utkání tak končí vítězstvím Souzy 0:2 na sety.

1:5
    Čistou hrou získal Dušan Lojda svůj servis a je jen škoda, že to takto nešlo dříve.

0:5
    Eso – dvojchyba – eso. Takový měl závěr tento gem a João Souza po něm vede už 0:5 a je jediný gem od vítězství v zápase.

0:4
    Přesně to se i stalo a nevím co by se stát muselo, aby Lojda dokázal s tímto zápasem ještě něco udělat.

0:3
    Dušan Lojda se nechává přímo na kurtu ošetřovat.

0:3
    Esem ukončuje Souza tento gem.

0:2
    Druhý brejkbol už Lojda odvrátit nedokázal a svou hru tak ani ve druhé sadě nedokázal zlepšit.

0:1
    Přesným forhendem na základní čáru ukončuje Souza první gem druhého setu, který získal čistou hrou.

1:6
    Hned ten první João Souza využívá forhendem do protipohybu a ukončuje tak první set.

1:5
    Souza nakonec potvrdil brejk z předchozí hry a vede už 1:5 a český tenista tak jde podávat na udržení se v první sadě.

1:4
    Krásným forhendem k čáře Souza možnost prolomení servisu soupeře využívá a vede už 1:4 a půjde podávat. Lojda zatím není ve své kůži.

1:3
    Esem z druhého podání ukončuje Souza tento gem.

1:2
    Byl to obrovský boj, ale Dušan Lojda si nakonec udržel své podání a snižuje na 1:2.

0:2
    Byl to boj, ale João Souza si nakonec uhlídal svůj první servis v zápase a potvrzuje tak brejk z předchozího gemu.