Fürth – Dortmund 1:6 (kon.) | Düsseldorf – Brémy 2:2 (kon.) | Mainz – Hamburger 1:2 (kon.)
Wolfsburg – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Bayern – Norimberk 4:0 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:2 (kon.)
Bayern Mníchov
4:0 (3:0)
1. FC Norimberk
Sobota 13.04.2013, 15:30 • Alianz-Arena, Mníchov • Nemecká Bundesliga

86
    Výborný center Kiyotakeho našiel hlavu Chandlera, Starke mal veľké problémy aby vytlačil loptu na roh. Z rohu hostia nič nevyťažili.

82
    Striedanie na strane hostí, odišiel Frantz a prišiel Ildiz.

70
    Shaqiriho strieda Hojbjerg.

70
    Pinola fauloval pri postrannej čiare Shaqiriho, je z toho voľný kop pre Bayern.

56
    Bayern dal gól! Po rohovom kope Bayernu sa k lopte dostal k SHAQIRIMU, ktorý si zasekol jedného hráča Norimbergu a prízemnou strelou k bližšej tyči skóruje.

55
    K striedaniu nakoniec dochádza, otrasený Klose ide z ihriska a nahradí ho Plattenhardt.

47
    Rafinha inkasoval aj žltú kartu.

47
    Simmons nedal, Starke ho vychytal !

46
    Uvidíme pokutový kop pre Norimberg po faule Rafinhu !

46
    Hostia vystriedali cez polčasovú prestávku, dole išiel jediný hrot Tomáš Pekhart, miesto neho nastúpil Chandler.

44
    Žltá karta pre hráča hostí, ktorá zabránil rodiacemu sa protiútoku.

33
    Kiyotake stratil loptu a dopredu sa vyrútil Ribery, ktorý sa dostal až do tesnej blízkosti brankára Schafera, avšak už bol z uhla a Schafer jeho strelu vyrazil na roh.

25
    Neuplynula ani minúta a Mario Gomez v ďalšej 120% šanci, keď opať po prihrávke z krídla prestrelil bránu Schafera snáď z 3metrov. Ak sa krídelné priestory Norimbergu trošku nespamatajú, môže to byť dnes aj poriadny náklad, čo si hostia odvezú domov.

24
    Bayern dal gól! To je nádhera zo strany Bayernu a tragédia zo strany obrany Norimbergu. RAFINHA sa po krásnej narážačke dostal do streleckej pozície, z ktorej nezaváhal.

20
    Výborný center na Gomeza, ktorý hlavičkou z blízkosti neprekonal Schafera, chýbala tomu razancia. Krídelní obrancovia Norimbergu však majú doposiaľ veľké problémy brániť rýchle krídla Bayernu.

17
    Bayern dal gól! Vynikajúca práca Boatenga, ktorý vystihol prihrávku hostí, prenikol dopredu a perfektnou nahrávkou našiel MARIA GOMEZA, ktorý pohodlne zakončil k pravej tyčke.

12
    Obrovská šanca pre Pizzara, ktorý tvárou v tvár Schafera neprekonal. Následný rohový kop nič zaujímavé nepriniesol.

5
    Bayern dal gól! Po rohovom kope sa odrazila lopta k voľnému BOATENGOVI, ktorý to z half voleja napálil do siete, výborný začiatok domácich.

2
    Pinola to chcel vyriešiť odkopom, ktorý mu ale nevyšiel, našiel akurát tak domáceho Gomeza, ktorý bol v obrovskej šanci, avšak brankár hostí Schafer hostí podržal výborným zákrokom. Po nasledovnom rohovom kope domáci nič nevyťažili.