Plíšková – Vinciová 0:2 (kon.) | Kvitová – Martičová 2:0 (kon.)
0
3 2
cz Piatok 12.04.2013, 19:09WTA Katowice (krytý tvrdý povrch)

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (20:22:02)

Zápas je u konce, Kvitové stačilo pouhých 68 minut na vypořádání se se svojí chorvatskou soupeřkou. Ta proti nasazené jedničce příliš nezdorovala a po setech 3:6 a 3:2 se tak s turnajem loučí. To Češka Petra Kvitová postupuje dále, v semifinále své síly změří s vítězkou duelu Peerová – Cadantuová, který začíná od 20:30.

Konec zápasu

6:2
    A využívá hned ten první. Po dalším prudkém servisu returnuje Martičová jen do autu. Česká hráčka tak vítězí hladce 2:0 na sety a postupuje do semifinále turnaje v polských Katowicích.

40-15
    Martičová returnuje mimo dvorec, Kvitová je jeden míček od konce zápasu. K dispozici má dva míčky na vítězství.

30-15
    Martičová se ale nevzdává, forhendem na síti trefila svoji soupeřku a snižuje.

30-0
    Podání je dnes opět silná stránka Kvitové. Ani tentokrát nedokázala Martičová returnovat do dvorce.

15-0
    Martičová returnuje do síťky, Kvitová tenhle gem začíná fiftýnem.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

5:2
    Kvitová nakonec gem převrací na svoji stranu a opět obírá svoji soupeřku o podání. Ve druhém setu vede již 5:2 a je tak jeden gem od postupu do semifinále.

A-40
    Kvitová si bere výhodu zpět, ze středu své poloviny poslala míček do pravé zadní části dvorce, Martičová se nezmohla ani na pohyb.

40-40
    Opět srovnáno, Kvitová po servisu Martičové odpaluje míček mimo dvorec.

A-40
    Výhoda pro Kvitovou díky nepřesnému returnu Martičové.

40-40
    Kvitová ale zůstává ve hře, po dlouhé výměně poslala nekompromisně míček do pravé části dvorce. Chorvatka se natahovala marně.

40-A
    Nepřesný return Kvitové, výhoda pro Martičovou.

40-40
    Obě čtyřicet, Martičové opět chybělo pár důležitých centimetrů, aby se její míček vešel do dvorce.

30-40
    Martičová si drží servis, k dispozici má gembol.

30-30
    Česká hráčka zahnala svou soupeřku do úzkých a vyrovnává. Míček Martičové pod tlakem končí v autu.