Chodov – Tatran 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 5:8 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Štvrtok 11.04.2013, 19:00Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Je konec! Chodov si zahraje superfinále! Obrovská radost domácích hráčů i trenéra Cepka, kteří dokázali nevídané. Ve čtyřech zápasech po sobě totiž porazili Tatran Střešovice, multinásobného mistra a obhájce titulu. V dnešním utkání vítězí díky obratu ve třetí třetině, když Wahlgren a Sýkora během dvaceti vteřin zničili vedení Tatranu. V celé sérii vyhrál Chodov 4:2. Jeho soupeřem v jediném zápase o mistrovský titul bude lepší z dvojice Vítkovice – Mladá Boleslav. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera. (21:06:59)

60:00

59:45
    Christiansson se vložil do pokusu Deutsche.

59:38
    Richter střílí vedle!

59:05
    Míček proletěl napříč brankovištěm Chodova!

58:41
    Až nyní získávají domácí znovu míček. Na vyrovnání už jim zbývá jen něco málo přes minutu.

58:17
    Hosté se provinili útočným faulem. Kafka spěchá zpět do branky.

57:59
    Tatran hraje bez brankáře!

57:55
    Oddechový čas pro hosty.

57:39
    Tvrdá rána Jendrišáka ze standardky nekončí gólem!

57:09
    Střešovičtí mají míček na holi, ale stále se nemůžou dostat blíže k ohrožení branky Chodova.

56:32
    Střela Podhráského k brance neprošla.

56:08
    Natov bude rozehrávat od levého mantinelu. Tatranu se povážlivě krátí čas.

55:24
    Z pohledu hostů z toho nic nebylo. Naopak se zdá, že do obličeje byl udeřen Mikeš, který nyní za doprovodu zdravotnice opouští hrací plochu.

55:21
    Standardka pro Tatran z levé strany kousek před brankou.

54:42
    Richter ihned po přihrávce od Podhráského pálí. Střela šla vedle.

54:07
    Hosté už presují po celém hřišti. Nyní se však florbalisté v bílých dresech vykombinovali až na útočnou polovinu.

53:21
    Fridrich na půlce fauloval Zozuláka. Rozehrávka pro Chodov.

53:00
    Míček se záhadným způsobem prokutálel z rohu pod Kafkou až skoro za brankovou čáru! Kafka se v poslední chvíli zorientoval a zabraňuje nejhoršímu!

52:49
    Útočný faul střešovických při napadání.

Michal Šíma

Góly a asistencie: 21. Wahlgren (Jendrišák), 26. Pražák (Wahlgren), 33. Zozulák (Dóža), 46. Wahlgren (Christiansson), 46. Sýkora (Zozulák) – 9. Fridrich (Hlavička), 34. Natov (Richter), 40. Von der Pahlen (Ondrušek), 45. Vávra Marek (Richter)

FAT PIPE Florbal Chodov: Binder – Pražan, Podhráský D., Jendrišák, Wahlgren, Cepek, Zozulák, Fiala, Klápa, Pražák, Flousek, Christiansson, Sýkora, Mikeš, Schubert, Dóža, Běhavý, Kotlas, Bouša
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka – Podhráský M., Heřmanský, Von der Pahlen, Deutsch, Klimeš, Hartman, Fořt, Vávra T., Richter, Riebauer, Hlavička, Kolísko Jan, Ondrušek, Fridrich, Kolísko Jiří, Ullmann, Natov

Rozhodca: Černý – Janoušek