Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Tampa Bay – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 4:1 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 0:1 (kon.) | Dallas – LA Kings 5:1 (kon.)
Dallas Stars
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 10.04.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

59:23
    Ještě se vylučuje, poměr sil na ledě se vyrovná, domácí Goligoski si půjde odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:18
    V samém závěru ještě vyloučení, Richardson hákuje Coleho, dostává dvouminutový trest.

42:11
    Opět se vylučuje za hru vysokou holí, tentokrát hostující Clifford dostává dvě minuty, přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté.

35:24
    A opět vysoká hůl, opt domácí hráč! Robidas ovšem tentokrát dostává "pouze" dvouminutový trest.

29:40
    Hra vysokou holí, vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Rome, hosté si zahrají přesilovou hru.

18:03
    Vylučuje se, hosté budou třetinu dohrávat v oslabení, Drew Doughty dostává za nesportovní chování dvouminutový trest.

09:10
    Druhým vyloučeným hráčem je Nolan (LAK), domácí si zahrají přesilovou hru.

00:34
    Velice brzy se dnes vylučuje, na trestnou lavici jde za hru vysokou holí domácí Eriksson, hosté si zahrají přesilovou hru a pozor, dostává 2+2 minuty!

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 12. Goligoski (Rome, Fiddler), 41. Whitney (Chiasson, Daley), 48. Fiddler (Robidas), 52. Whitney (Eriksson, Eakin), 54. Fiddler (Nyström, Daley) – 2. Doughty (Kopitar, Richards)

Dallas Stars: Lehtonen (15. Bachman) – Dillon, Goligoski, Daley, Robidas, Rome, Larsen – Whitney, Benn, Chiasson – M. Fraser, Eakin, Eriksson – Nyström, Fiddler, Cole – Roussel, Wandell, Garbutt
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Regehr, Doughty, Scuderi, Vojnov, Muzzin, Ellerby – Williams, Kopitar, Brown – Clifford, Richards, Carter – King, Stoll, Lewis – Penner, Richardson, Nolan

Rozhodca: St. Laurent, Van Massenhoven – Gibbs, Sericolo

Diváci: 16367