Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Tampa Bay – Ottawa 3:2 (kon.) | Montreal – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – Buffalo 4:1 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 0:1 (kon.) | Dallas – LA Kings 5:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
San Jose Sharks
cz Streda 10.04.2013, 01:00 • Nationwide Arena • NHL

36:18
    Je tu první přesilovka pro San Jose, za nedovolené bránění je vyloučen Matt Calvert.

33:38
    Při dalším útoku Sharks to s důrazem přehnal T. J. Galiardi a za nedovolené bránění na brankáře dostává dvě minuty.

27:32
    Johansen předvedl nádhernou individuální akci, po pravé straně se prokličkoval až do střelecké pozice, před samotným pokusem byl však faulován a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Dan Boyle.

03:11
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí odchází pykat Adrian Aucoin za nedovolené bránění, u hostů to je James Sheppard za sekání. Hraje se ve čtyřech.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 9. Calvert (Atkinson, Letestu), 24. Wisniewski (Aucoin, MacKenzie), 26. Johansen (Gáborík, Prospal), 48. Gáborík (Anisimov, Johnson)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Leighton) – Johnson, Tjutin, Wisniewski, Aucoin, Prout, Nikitin – Gáborík, Anisimov, Prospal – Atkinson, Letestu, Calvert – Foligno, Johansen, Umberger – Gillies, MacKenzie, Comeau.
    San Jose Sharks: Niemi (48. Greiss) – Boyle, Irwin, Demers, Stuart, Vlasic, Braun – Burns, Thornton, Havlát – Wingels, Couture, Marleau – Torres, Pavelski, Gallardi – Burish, Burish, Desjardins.

Rozhodca: Sutherland, Watson – Morin, Amell

Diváci: 17 771