Grasshoppers Žilina – Hurikán Bratislava 4:5 (kon.) | Florko Košice – ŠK 1. FBC Trenčín 4:5 (po pr.)
FbO Florko Košice
4:5 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:1)
ŠK 1. FBC Trenčín
Nedeľa 07.04.2013, 17:00Play-off mužskej Extraligy

Z postupu do finále sa napokon radujú hosťujúci hráči, ktorí vyhrali až po predĺžení nad Košicami. Ešte minútu pred koncom zápasu viedli o jeden gól, ale Kopčák to krásnou strelou poslal do predĺženia. V predĺžení rozhodol o postupe hostí nechytateľnou strelou Peter Heleš.

Ďakujem za pozornosť. (19:29:37)

65:00

62:59
    Trenčín dal gól!
    PETER HELEŠ si vo vzduchu spracoval loptičku a nechytateľnou strelou do ľavého horného rohu prekonáva Konečného. Asistencia Lajčiak.

62:30
    Konečný chytá strelu od polovice ihriska. Trenčín je momentálne aktívnejším celkom.

61:50
    Lajčiak sa poľahky dostal k loptičke a razantnou strelou trafil len mantinel.

61:15
    Hra sa v stredne ihriska a oba tímy si uvedomujú vážnosť situácie.

60:02
    Ihneď zaútočili domáci hráči.

60:01
    Začalo predĺženie.

O víťazovi rozhodne až predĺženie, poprípade trestné strieľania.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:53
    Florko takmer dalo víťazný gól. Strele chýbalo len zopár centimetrov aby skončila za chrbtom hosťujúceho brankára.

59:38
    Florko Košice dali gól!
    Neuveriteľné, Košice vyrovnávajú zásluhou TOMÁŠA KOPČÁKA, ktorý krásnou strelou nedal šancu Meszárošovi. Asistencia Zemen.

59:01
    Domáci hráči odvolali brankára.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:19
    Po menšom zranení jedného z hosťujúcich hráčov sa v hre pokračuje a Košiciam sa kráti čas na vyrovnanie.

58:00
    Kiačik za Konečného bránkou si pekne podržal loptičku na svojej hokejke a zbiera cenné sekundy.

57:20
    Na zemi ostal ležať jeden z domácich hráčov. Rozhodcovia to neposúdili ako nedovolený zákrok.

56:14
    Košice už myslia len na útok a Trenčín sa dostáva do protiútokov.

54:55
    Teraz už ten gól platí. Bulko presne prihrával na ľavú stranu, kde stal dobre postavený JAKUB ONDRÁŠIK a strelou švihom prekonáva Konečného. Asistencia Bulko

Matej Kolpák

Góly a asistencie: 26. Konečný (Petróci), 53. Katlovský, 60. Kopčák (Zemen) – 20. Bielik (Kovalčík), 21. Heleš Pet., 24. Heleš Pav. (Lajčiak), 55. Ondrášik (Bulko), 63. Heleš Pet. (Lajčiak)

FbO Florko Košice: Konečný Filip (Sihelský) – Tomčo (C), Dugas, Kopčák, Zemen, Petróci, Segľa, Vrábeľ Lukáš, Blaško, Konečný Jakub, Katlovský, Vašíček, Vrábeľ Dominik, Bogdaň, Adzina, Konečný Dávid
    ŠK 1. FBC Trenčín: Meszároš – Zeliezka, Heleš, Kiačik, Kovalčík, Ondrášik, Pavol Heleš, Straka, Klapita, Lajčiak, Bulko, Mitucha, Vráblec, Lamačka, Bielik, Mateják, Mandinec, Machara,