Fiorentina – AC Miláno 2:2 (kon.) | Catania – Cagliari 0:0 (kon.) | Udinese – Chievo 3:1 (kon.)
Sampdoria – Palermo 1:3 (kon.) | Siena – Parma 0:0 (kon.) | Inter – Bergamo 3:4 (kon.)
Neapol – CFC Janov 2:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (0:1)
AC Miláno
Nedeľa 07.04.2013, 12:30Talianska Seria A

83
    Posledné dnešne striedanie, zahrá si Pazzini, dole ide Boateng.

82
    Ljajič, ktorý fantastickou akciou vybojoval prvý pokutový kop končí, nahradí ho Migliaccio.

78
    AC chce oživiť útok, Flaminiho nahradí mladučký Niang. Vyzeralo to na Boatenga, ten už aj bežal k striedačke, vtedy si to ale Allegri rozmyslel.

47
    Hostia cez prestávku striedali, miesto Muntariho vyšiel na trávnik Nocerino.

45+1
    Ešte nám neskončil ani prvý polčas a už je tu druhé striedanie domácich, Jovetič nieje úplne ok, strieda ho Romulo.