Čepelová – Moritaová 0:2 (kon.) | Kudrjavcevová – Birnerová 2:0 (kon.)
2
6 6
Utorok 02.04.2013, 19:10WTA Monterrey - Abierto GNP Seguros (tvrdý povrch)

1:6
    Hneď prvý je úspešne premenený! A to znamená, že Moritaová poráža priam suverénne svoju dnešnú súperku 6:0, 6:1 a slovenská zástupkyňa končí na tomto turnaji.

15-40
    A už len jednu! Japonská hráčka má k dispozícii hneď 2 mečbaly na to, aby ukončila dnešné trápenie Janky Čepelovej.

30-40
    Tak to je priamo neuveriteľné ako jednoducho sa dostáva japonská hráčka k brejbalu.

1:3
    Hneď ten prvý aj úspešne premieňa a tak opäť berie svojej súperke podanie.

15-40
    Presne to, čo som aj avizoval sa stalo, Moritaová m k dispozícii 2 brejbaly.

1:1
    A tak sa aj stalo, slovenská hráčka získava prvú hru a zrovnáva stav v druhom sete na 1:1. Dúfame, že ju to nakopne a bude aspoň vyrovnanou súperkou.

40-15
    2 gembaly pre Čepelovú a možnosť získať vôbec prvú hru v tomto stretnutí.

0:6
    Hneď ten prvý je premenený a treba povedať, že japonská hráčka Moritaová vyhráva prvý set hladko za 17 minút 6:0.

30-40
    Moritaová má však k dispozícii 1 setball!!

0:4
    Hneď prvý využíva! A to znamená, že skóre je už priamo hrozivé 4:0 pre japonskú hráčku.

15-40
    Japonka sa opäť pomerne ľahko dostáva k dvom brejbalom!

0:2
    A tak sa aj stalo! Moritaová berie svojej súperke hneď prvé podanie a vedia v zápase 2:0.