Tampa Bay – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – Arizona 1:0 (2:0 po s.n.)
NJ Devils – Montreal 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:8 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:5 (kon.) | LA Kings – San Jose 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 4:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Winnipeg Jets
cz Nedeľa 17.03.2013, 22:05 • Scotiabank Place, Ottawa, Ontaro (kapacita 20500 míst) • NHL

56:06
    Ještě je tu malá šance pro hosty, kteří si zahrají přesilovku, na trestnou lavici míří za sekání Eric Gryba.

52:45
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Máme tu další branku Senators, která už definitivně srazí hosty, kteří ještě možná myslel na vyrovnání. JAKOB SILFVERBERG si udělal zajímavý oblouk, aby se dostal ke střele, z úhlu poté prostřelil Pavelce! Asistence: Mika Zibanejad.

51:30
    Tak na tohle už byl i Pavelec krátký, Alfredsson z mezikruží rozdal puk do strany na KYLA TURRISE, který trefil odkrytou branku! Asistence: Daniel Alfredsson a Sergej Gončar.

50:49
    Nakonec je z toho vyloučení pro Rona Hainseyho za zdržování hry, po dlouhé době tu je přesilovka pro Ottawu.

49:52
    Další obrovská šance Jets v oslabení! Wheeler s Kanem ujeli do brejku dva na jednoho, Lehner se ale bravurně vyznamenal zákrokem proti dalšímu pokusu Evandera Kana!

48:12
    Evander Kane pelášil osamocen na Lehnera, zkusil rychle vystřelit, ale netrefil vůbec branku!

48:03
    Další vyloučení, Dustin Byfuglien tvrdě narazil do Lehnera a je vyloučen za nedovolené bránění brankáře.

45:48
    Druhá přesilovka pro hosty, Kyle Turris je vyloučen na 2 minuty za podražení.

45:37
    Turris se ocitl sám před poloprázdnou brankou, trefil ale pouze boční síť!

43:26
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    To jsem to s tou nepřekonatelností opravdu zakřikl, hosté se prosazují ihned po vhazování! Tvrdou ranou od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě ZACH BOGOSIAN! Asistence: Andrew Ladd a Bryan Little.

32:43
    Lehner měl teď obrovské štěstí, že ho puk po dobré teči Littla trefil do hrudi.

30:32
    Odražený kotouč se ocitl na hokejce Granta Clitsoma, který ho ale nedokázal poslat do branky, Lehner skvěle zasáhl!

28:56
    Uvidíme první přesilovku Winnipegu, na trestnou lavici je poslán Mika Zibanejad za podražení.

28:37
    Benoit dobře našel před brankou Zibanejada, který tečoval puk, který ovšem skončil těsně vedle!

18:39
    Hosté se sice dobře bránili, stačila ale malá chvilka domácích v útočné třetině a po povedené kombinaci tu máme druhý gól. Gončar našel přihrávkou přes celou třetinu JAKOBA SILFVERBERGA, který pohodlně zakončuje přesilovkovou akci! Asistence: Sergej Gončar a Chris Neil.

17:42
    Další přesilovka pro Senátory, Chris Thorburn je vyloučen za hákování.

13:30
    Antropov se rychle obtočil kolem branky, Lehner zasahoval až v poslední možný moment.

09:59
    Uvidíme první přesilovou hru, za sekání je vyloučen Blake Wheeler.

09:15
    Silfverberg vybruslil s pukem na hokejce od mantinelu, vyslal štiplavou ránu, kterou Pavelec s problémy vyrazil.

03:44
    Domácí jsou odměněni za aktivitu v úvodních minutách zápasu, Daniel Alfredsson se individuální akcí dostal až ke střele, která se po zvláštním odrazu od GUILLAUME LATENDRESSE ocitla až v brance! Asistence: Daniel Alfredsson a Zach Smith.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 4. Latendresse (Alfredsson, Smith), 19. Silfverberg (Gončar, Neil), 52. Turris (Alfredsson, Gončar), 53. Silfverberg (Zibanejad) – 44. Bogosian (Ladd, Little)

Ottawa Senators: Lehner (Bishop) - Methot, Gončar, Gryba, Phillips, Wiercioch, Benoit - Alfredsson, Smith, Latendresse - Silfverberg, Turris, Greening - Neil, Zibanejad, Condra - Regin, O'Brien, Kassian
    Winnipeg Jets: Pavelec (Pasquale) - Byfuglien, Clitsome, Bogosian, Hainsey, Meech, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Miettinen, Jokinen, Kane - Wellwood, Antropov, Wright - Thornburn, Cormier, Tangradi

Rozhodca: Sutherland, Hebert - Murchison, Miller

Diváci: 19227