Lovosice – Plzeň 34:28 (kon.) | Zubří – Dukla 25:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
34:28 (15:14)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Sobota 16.03.2013, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Šlágr házenkářské extraligy byl nakonec bohatý na góly a domácí tým z Lovosic si připsal důležitou výhru nad Plzní, která patří k největším favoritům soutěže. (18:31:50)

60
    Konec zápasu. (34:28)

60
    V samém závěru oba celky přidaly po jedné brance, tribuny v lovosické hale Chemik slaví cenné vítězství. (34:28) (34:28)

58
    V závěru domácí polevili v koncentraci, do úniku se dostal Loskot a překonal brankáře Lovosic. (33:27) (33:27)

57
    Linhart se zjevil sám před gólmanem, ten nemohl mít nárok. (33:26) (33:26)

57
    Nyní Plzeň dvěma brankami korigovala stav, ale i tak dnešní klání asi už nedotáhne alespoň do remízového stavu. (33:25) (33:25)

56
    Lovosice nadále kontrolují až překvapivě výrazný náskok. (33:23) (33:23)

54
    Škvařil navýšil skóre, Lovosice směřují k přesvědčivé výhře! (31:22) (31:22)

53
    Motl nedal brankáři šanci a Severočeši proto vedou už o osm gólů! (30:22) (30:22)

51
    Plzeň už v obraně hraje na riziko, snaží se hodně útočit, jenže domácí ji trestají. (28:22) (28:22)

49
    Úplně sám běžel na gólmana Chroustovský a navýšil už tak solidní vedení Lovosic. (26:21) (26:21)

47
    Zbývá třináct minut do konce utkání a v posledních chvílích mají navrch házenkáři Lovosic. (25:21) (25:21)

45
    Kanonýr Motl opět zaúřadoval a překonal Šmída v brance Plzně. (23:20) (23:20)

44
    Plzeň se po celý zápas přibližují a umazává náskok Lovosic, stále ale o kousek prohrává. (22:20) (22:20)

42
    V posledních minutách branky padaly, dvě přidali domácí, pak korigoval Kust. (22:18) (22:18)

39
    Plzeňský Pohlmann se prosadil přes zeď bránících soupeřů. (20:17) (20:17)

38
    A dvě rychlé útočné situace v krátkém sledu přinesly domácím hned dvě branky. (20:16) (20:16)

37
    Nyní padlo na obou stranách po jedné brance. (18:16) (18:16)

35
    Plzeňský Loskot zkorigoval výsledek, domácí vedou už jen o dvě trefy. (17:15) (17:15)

34
    Hned dvě branky vsítily Lovosice v úvodních třech minutách druhé půle. (17:14) (17:14)