Admira Wacker Mödling – Salzburg 1:1 (kon.) | Wolfsberger – Mattersburg 1:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Streda 13.03.2013, 18:30 • Lavanttal Arena (kapacita: 8000 míst) • Rakúska Bundesliga

Je dobojováno! Pellets byli ve druhém lepší o poznání lepší a po zásluze si nakonec na konto připisují cenné tři body. O jediný gól celého duelu se postaral v 67. minutě obránce Dario Baldauf. (20:22:43)

90+2
    Hosté se pokusili zaútočit po pravém křídle, ovšem vybojovali pouze autové vhazování.

90+1
    WAC se i nadále brání bez větších potíží. Toufám si říct, že dnešní utkání je už rozhodnuté.

90
    Utkání je nadstaveno o dvě minuty.

90
    Za bouřlivého potlesku opuští hřiště Manuel Kerhe, kterého nahradí Sandro Zakany.

89
    Boris Hüttenbrenner zajel tvrdě do Bürgera a za svůj skluz viděl od rozhodčího Prammera žlutou kartu.

88
    Mathias Stückler se mohl už po pár minutách strávených na hřišti stát domácím hrdinou, ale z hranice vápna pálil přesně do míst, kde zrovna stál brankář Borenitsch, který jeho střelu vyrazil.

87
    Ze standardní situace žádné nebezpečí pro domácí bránu nepřišlo.

86
    Také hosté sahají ke změně. Nevýrazného Inga Klemena nahradil Christian Ressler.

84
    Ruben Rivera má pro dnešek odpracováno. Na závěrečné minuty utkání místo něj přichází Mathias Stückler.

83
    Jeden z hostujícíh hráčů se podle všeho dopustil faulu, a tak ani tentokrát gólman Dobnik zasahovat nemusel.

82
    Mattersburg má šanci na vyrovnání. Bude zahrávat rohový kop.

79
    Ingo Klemen viděl žlutou kartu.

79
    Domácí poprvé v utkání sáhli ke střídání. Ze hřiště odstoupil Jacobo, kterého nahradil Mario Kröpfl.

77
    Hosté jsou teď pod velkým tlakem a musí se bránit útočným výpadům Pellets.

74
    Vinou nepřesnosti se domácí fotbalisté připravili zbytečně o míč. Hosté budou nedaleko půlící čáry vhazovat.

73
    Manuel Kerhe poslal do šestnáctky Mattersburgu další nebezpečný centr, ke kterému se snažil dostal Rivera. U míče byl ale nakonec jako první gólman Borenitsch.

71
    Mattersburg měl možnost zahrávat rohový kop, ovšem nic kloudného nevymyslel.

70
    Jacobo mohl navýšit vedení Pellets, ale po centru ze strany hlavičkoval těsně vedle tyčky.