0
2 3
cz Utorok 12.03.2013, 20:32WTA Indian Wells - BNP Paribas Open (tvrdý povrch)

6:3
    Hned ten první je využit a Petra Kvitová tak poráží Kláru Zakopalovou 2:0 na sety.

5:3
    Tak se opravdu i děje. Klára Zakopalová uhrála už třetí gem v řadě a háže Kvitová pod nohy stále další překážky.

5:2
    Dvě čisté hry v řadě a rázem má Kvitová náskok pouze v jednom brejku.

5:1
    Čistou hrou uhrála Zakopalová svůj servis, ale nyní půjde podávat Petra Kvitová na vítězství v utkání.

5:0
    Petra Kvitová vede už 5:0 a nad kurtem létá kanárek.

4:0
    Zakopalová i podruhé v tomto setu přichází o servis čistou hrou a prohrává už 4:0.

3:0
    Brejk je potvrzen a vedení 3:0 se stává realitou.

2:0
    Hned ten první Petra využívá a vede 2:0 a má skvěle nakročeno k pohodlnému vítězství.

1:0
    Pátá hráčka turnaje získává první gem této sady a vede 1:0.

6:2
    Kvitové se podařilo hned první možnost využít a získává tak první set poměrem 6:2.

5:2
    Hned ten první je navíc využit a Klára Zakopalová tak půjde po krátké pauze podávat na udržení se v 1. setu.

4:2
    Nyní to už vyšlo a Petra Kvitová tak prolamuje servis Kláry Zakopalové a vede 4:2.

3:2
    Celý gem navíc i získává a vede 3:2.

2:2
    V zápětí získává i celý gem a srovnává na 2:2.

2:1
    Kvitová sice opět dopustila stav po třiceti, ale svůj servis si v pohodě uhrála.

1:1
    Klára Zakopalová čistou hrou srovnává na 1:1.

1:0
    Petra Kvitová si nakonec bez větších komplikací podržela své první podání a vede 1:0.