Kvitová – Tsurenko 2:0 (kon.) | Muguruza – Rybáriková 2:0 (kon.)
Lesia Tsurenko
0
2 65
cz Pondelok 11.03.2013, 03:01WTA Indian Wells - BNP Paribas Open (tvrdý povrch)

Už teď je jasné, že se ve čtvrtfinále tohoto turnaje objeví česká hráčka, Petra Kvitová nastoupí v osmifinále proti své krajance Kláře Zakopalové, která postoupila po výhře nad Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Porazila ji 2:0 na sety (6:4 a 7:5). Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji krásné ráno a hezký den. (04:37:53)

Zatímco první set byl docela jednoznačný a trval 26 minut, ten druhý, trvající 65 minut, byl dramatický až do samého závěru. Kvitová v něm sice soupeřce sebrala dvakrát podání, jenže zároveň dvakrát o to své přišla. Nakonec ale v těžkých chvílích prokázala větší vůli po vítězství a dramatickém závěru rozhodla o své zasloužené výhře.

Konec zápasu

7:6
    Avšak tentokrát si už mladá česká hráčka nadějnou pozici vzít nenechala a vítězným úderem končí tento zápas.

6-5
    A mečbol, přichází mečbol pro Petru Kvitovou, kterou tak dělí jediný míček od celkového vítězství. Podávat jde však Curenková.

5-5
    Tak nyní je to opravdu kdo z koho, bude to mečbol nebo setbol?

4-5
    Tohle jsou nervy.

4-4
    Ale ještě není konec, Petra si ztracený bod bere zpátky.

3-4
    Jenže do vedení jde nakonec soupeřka, která má hodně nadějnou pozici, neboť jde teď dvakrát podávat.

3-3
    Těžké chvíle pro Petru, ale ta má pevné nervy a znovu srovnává.

2-3
    A do vedení jde ukrajinská tenistka.

2-2
    Je srovnáno.

2-1
    Snad jsem to nezakřikl, Curenková vzápětí, ještě při podání Kvitové, snižuje.

2-0
    Kvitová začíná zkrácenou hru velmi dobře.