Příbram – Bohemians 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 3:3 (kon.) | Dukla Praha – Sigma Olomouc 0:4 (kon.)
Slavia – Ostrava 2:3 (kon.) | Slovácko – Brno 1:3 (kon.) | Jablonec – Plzeň 4:0 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta Praha 1:1 (kon.) | Táborsko – Teplice 1:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:4 (0:2)
SK Sigma Olomouc
cz Pondelok 11.03.2013, 14:00 • Sportovní areál ZŠ Mikulova, Praha - Opatov • Juniorská liga (CZ)

78
    Olomouc opět střídá. Píšek si jde odpočinout a na posledních 12 minut se na hřiště podívá Filip Richter.

65
    Aleše Nešického střídá Petr Ševčík.

64
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc navyšuje skóre. Po levé straně utekl agilní Nešický, jeho bombu sice Tetour vyrazil, ale pouze před volného MARKA SCHMIDTA, pro kterého nebyl problém dorazit míč do poloprázdné branky.

59
    Kulhajícího Texla nahrazuje Marek Schmidt.

57
    Za faul před pokutovým územím vidí žlutou kartu hostující Petr Vavřík.

56
    Střídá také Václav Milec. Nahrazuje ho Ondřej Kotlík.

56
    Dukla reaguje střídáním. Za Kuniče přichází Daniel Tetour.

55
    Krásná akce Sigmy. Texl našel ve vápně Nešického, ten sklepl pod sebe na hranici šestnáctky pro JAKUBA ROLNICE a ten po zemi překonává Tetoura. Dává tak dnes již druhou branku.

Domácí do druhé půle střídají, Acostu nahrazuje Micka.

45
    V poslední minutě první půle udělala Sigma závar před domácí brankou, míč se pak odrazil na malé vápno k JIŘÍMU TEXLOVI, který akrobaticky ze vzduchu zamířil k protější tyči kde Tetour nestál a Sigma vede 2:0.

27
    Krásná akce SIgmy. Zahradníček postupoval středem přes půl hřiště, posunul doprava na naběhnutého Vavříka a jeho centr si zády k brance v těžké pozici zpracoval JAKUB ROLNIC a z otočky levačkou ze vzduchu propálil bezmocného Tetoura.

16
    Roh Sigmy a krásná hlavička Habusty, kterou Tetour nádherně vyškrábl nad břevno. Další roh pro Sigmu.

13
    Do vápna domácích se probíjel Vavřík, jeho střelu pod břevno Tetour vyškrábl na roh.