Bergamo – Pescara 2:1 (kon.) | Cagliari – Sampdoria 3:1 (kon.) | Palermo – Siena 1:2 (kon.)
Parma – Turín 4:1 (kon.) | Juventus – Catania 1:0 (kon.) | Chievo – Neapol 2:0 (kon.)
Lazio – Fiorentina 0:2 (kon.) | Inter – Bologna 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:1 (1:1)
Delfino Pescara 1936
cz Nedeľa 10.03.2013, 12:30 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Talianska Seria A

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký víkend. (14:27:42)

A je dobojováno. Domácí Atalanta nakonec potvrdila roli favorita a po boji porazila Pescaru 2:1. Hosté začali lépe a ve 24. minutě je poslal do vedení D'Agostino. Domácí ale zabrali a o deset minut později vyrovnal Denis, který proměnil pokutový kop. Tentýž hráč se ještě jednou prosadil, a to v 68. minutě a poslal Atalantu do vedení. Poté už žádná další branka nepadla a tři body tak zůstaly v Bergamu.

90+5
    Žlutou kartu uviděl hostující Ćosić.

90+3
    Domácí drží míč na polovině Delfínů, což jim pochopitelně vyhovuje.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 5 minut.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí drží míč daleko od své branky a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.

87
    Ale vše ukončil nepřesný centr.

86
    Hosté ale dobře napadali a vybojovali míč. Nyní kombinují na polovině domácích, tak uvidíme, co vymyslí.

85
    Domácí v klidu kombinují a nikam se neženou.

83
    Žlutou kartu uviděl domácí De Luca.

81
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale jeho dalekonosný projektil nebyl přesný.