NY Islanders – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | Boston – Toronto 4:2 (kon.)
NJ Devils – Buffalo 3:2 (2:0 po s.n.) | Washington – Florida 7:1 (kon.) | Columbus – Vancouver 2:1 (po pr.)
Carolina – Montreal 2:4 (kon.) | Tampa Bay – Winnipeg 1:2 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:0 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:6 (kon.) | LA Kings – Dallas 2:5 (kon.)
Arizona Coyotes
3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
St. Louis Blues
cz Piatok 08.03.2013, 03:10 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:38:41)

Phoenix právě vstřelil branku!
    KEITH YANDLE se dokázal nejlépe zorientovat mezi kruhy pro vhazování a pohotovou střelou zápěstím překonává Allena, kterému výborně stínil Moss, ten měl tak zakrytý výhled. Asistence: Steve Sullivan, Derek Morris.

59:15
    Phoenix v útočném pásmu.

58:35
    Doan faulován, na trestnou lavici odchází Patrik Berglund, který tak vysněný hattrick v dnešním utkání nezaznamená.

58:00
    Poslední dvouminutovka dnešního utkání, které Phoenixu vůbec nevyšlo.

56:38
    O osudu utkání je již rozhodnuto, zápas se bude již pouze dohrávat.

55:04
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hra ve čtyřech se vyplácí hostům, ALEX PIETRANGELO dává šestou branku Blues, když již poněkolikáté v tomto zápase, nezůstal pokrytý odražený puk! Asistence: Timothy Leif Oshie, David Backes.

54:24
    Vylučuje se na obou stranách, bude se hrát ve čtyřech, na trestnou lavici usedá za hrubost domácí Keith Yandle a hostující Chris Stewart.

54:04
    Vermette ještě bojuje v útočné třetině, ale Polák již může vyvézt puk ven ze třetiny.

53:25

52:31
    Více než polovina přesilové hry je za námi, zatím na střelu domácích čekáme a nedočkáme se jí ani teď, puk letí přes všechny čáry.

51:55
    Domácí jsou již v přesilovkovém rozestavení před Allenem.

51:25
    Další vyloučení, na trestnou lavici usedá TJ Oshie, přesilovou hru si zahrají Coyotes.

50:35

50:30
    Hosté zůstávají v útočném pásmu, ale nakonec se domácím podařilo vyvézt puk do třetiny Blues.

49:59
    Sobotka střílí z levé strany od modré, Smith nemá zakrytý výhled, v pohodě chytá.

49:45
    Coyotes jsou již ve čtyřech.

49:22
    Blíží se závěr přesilové hry pět na tři, hostům se zatím nedaří.

48:35
    Puk opouští hřiště, bude se znovu vylučovat a opět na straně Coyotes! Vyloučen Antoine Vermette. Hosté hrají přesilovou hru pět na tři!

47:45
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedl Derek Morris.

46:53
    Dokonalý zmatek před Smithem trestá pátou brankou Blues a svou čtvrtou v sezóně VLADIMÍR SOBOTKA, kterému odklouzal bránící hráč Coyotes a před českým útočníkem, čekajícím u levé tyče, doslova "zývala" prázdná branka, to se dává. Asistence: Chris Stewart, David Perron

45:43
    Doan se okamžitě po vhazování dostal do bezprostřední blízkosti hostující brány, ale Allen jeho pokus zneškodnil.

44:35
    Vladimír Sobotka vyhrál vhazování po levici Smitha, posunul na Jackmana, ten střílí od modré, ale puk míří mimo bránu.

43:20

43:07
    Torres a Doan se dostali ke střelám, ale s oběma si Allen poradil.

42:50
    Tak snad nyní, Phoenix před Allenem.

42:25
    Ani nyní se domácí hokejisté nedokázali usadit v útočném pásmu, hosté se výborně brání.

41:45
    Hostům se podařilo dostat puk ven ze třetiny, Phoenix to musí zkoušet znovu.

41:20
    Nakonec si domácí vynutili alespoň faul, Vladimír Sobotka jde za hákování na dvě minuty na trestnou lavici, Coyotes si zahrají přesilovou hru.

40:56
    Coyotes kombinují ve středním pásmu, obrana St. Louis je zformovaná na obranné modré čáře.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Phoenix: 6

St. Louis: 10

Ač měli domácí hokejisté výtečný vstup do druhé třetiny, když hned v první minutě poslal Coyotes do vedení Doan, odcházejí do kabin spokojenější hosté, kteří díky dvěma brankám Berglunda a poté ještě brance Nichola, vedou na ledě Phoenixu 4:2 a do třetí třetiny si tak dokázali vytvořit výtečnou výchozí pozici!

40:00

39:35
    Polák nahazuje puk do střední třetiny, druhá dvacetiminutovka se již bude pouze dohrávat.

39:00
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

37:47
    Coyotes rychle rozehrávají, puk má ve své moci Doan v útočném pásmu, ale Berglund zblokoval jeho nahození před bránu.

35:59
    Jackman nahazuje puk za bránu Coyotes, tam se ho podařilo získat domácím hokejistům.

34:50
    Do zakončení se na druhé straně dostává Lombardi, ale Allen chytá.

33:42
    Cracknell se dostává ke střele z pravé strany, Smith si pohlídal tuto střelu.

32:29
    Zakázané uvolnění Blues, hra se stěhuje před Allena.

31:53
    Polák vyhazuje puk ze třetiny, domácím hokejistům se přestalo dařit.

30:23
    A to již neplatí, čtvrtou branku dává SCOTT NICHOL, který vytěžil ze skvělé práce Schwartze. Ten vybojoval puk za bránou, vybruslil nikým neatakován před Smitha, přihrává Nicholovi a ten střelou z voleje u levé tyče dává další branku hostů v této části! Asistence: Jaden Schwartz.

30:00
    Jsme přesně v polovině utkání, hosté vedou na ledě Coyotes 3:2.

29:40
    Korpikoski vybojoval útočné pásmo, nakonec se ale puk ocitá ve střední třetině.

28:45
    Coytes tak, i přes výtečný vstup do druhé třetiny, ztratili své vedení a co víc, nyní již musí dotahovat vedení soupeře!

27:59
    PATRIK BERGLUND podruhé během posledních zhruba tří minut překonává Smitha, tentokrát velmi povedeným bekhendem z otočky, to byla nádherná akce! Asistence: David Perron, Chris Stewart.

27:41
    Vladimír Sobotka již pouze vyváží puk do útočného pásma a odchází střídat.

26:46
    Zakázané uvolnění Coyotes, hra se stěhuje před Smitha, na vhazování se již sklání Vladimír Sobotka a Gordon.

25:47
    PATRIK BERGLUND svým desátým gólem sezóny vyrovnává stav utkání, domácí obrana byla trochu dezorientovaná a nechala dorážet volného Berglunda z pravé strany, to již bylo na Smitha příliš. Asistence: Barret Jackman, David Perron.

25:08
    Blues v útočném pásmu, ale nedostávají se ke střele.

23:52
    Phoenix má jednoznačně lepší vstup do druhé třetiny, střela Sullivana z levé strany, Jake Allen opět, sice s potížemi, ale chytá.

23:38
    Chipchura doráží odražený puk před Allenem, ale gólman hostí i na podruhé chytá.

22:39
    Vladimír Sobotka přejíždí z pravé stany mezi kruhy pro vhazování, střílí, Smith chytá.

21:45
    Bude zajímavé sledovat, jak se inkasovaný gól podepíše na herním projevu Blues.

20:41
    Výtečný vstup Phoenixu do druhé dvacetiminutovky! SHANE DOAN využil zaváhání v rozehrávce hostů, skvělou práci předtím odvedl Martin Hanzal, který donutil k chybě rozehrávajícího obránce St. Louis, našel zcela volného Doana a ten z bezprostřední blízkosti překonává Allena. Asistence: Martin Hanzal.

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

Phoenix: 9

St. Louis: 6

První třetina je za námi, zatím v Jobing.com Aréně sledujeme velice pěkný hokej, nasazení obou týmů je výborné, nechybí ani góly, co víc si přát? Hostům se podařilo poprvé rozvlnit síť domácí branky poté, co se prosadil Stewart ve 14. minutě. Zásluhou vyrovnávající branky téměř minutu před koncem třetiny domácího Mosse odchází do kabin oba týmy za nerozhodného stavu 1:1.

20:00

19:11

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny.

18:54
    Tak přeci jenom se puk doslova "došoural" do branky! Domácí vyrovnávají při vlastním oslabení, kdy ujel DAVID MOSS, který postupoval sám na Allena, vystřelil a puk proklouzl gólmanovi mezi betony do brány! Asistence: Boyd Gordon.

18:10
    Oshie střílí z levé strany z kruhu pro vhazování, další dobrá střela míří na Smitha, ten vyráží.

17:35
    Střela Stewarta od modré, před Smithem ještě někdo tečoval, to byla nebezpečná střela!

17:11
    Martin Hanzal si za krosček půjde odpykat dvouminutový trest, přesilovou hru si tentokrát zahraje St. Louis.

16:45
    Útočná akce domácích končí na modré čáře, kde stojí obranný val hostů.

15:25

15:15
    Domácí hokejisté jsou sice téměř po celou dobu v útočném pásmu, ovšem Allen musel zasahovat jen proti dvěma střelám, to je málo.

14:48
    Ekman-Larsson střílí z pravé strany, Allen pozorný a chytá.

13:25
    Okamžitě při protiútoku domácích fauluje Jaden Schwartz, který si jde odpykat dvouminutový trest za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru.

13:07
    CHRIS STEWART se dokázal prosadit po vyhraném vhazování po pravici Smitha, kdy se puk dostává až k modré čáře, odkud z pravé strany střílí Pietrangelo, jeho střelu ještě Smith vyráží, ovšem u levé tyče neobsazený Stewart zakončuje do odkryté brány. Asistence: Alex Pietrangelo, David Perron.

12:44
    Pietrangelo střílí od modré z levé strany, i tuto střelu Smith pouze vyráží, snadná práce.

12:05
    Zakázané uvolnění hostů, Vladimír Sobotka nezachytil přihrávku, hra se stěhuje před Allena.

11:35
    Oshie se dostává do zakončení z pravé strany, Smith vyráží jeho pokus do rohu.

08:53
    Hraje se ve středním pásmu, opatrná fáze zápasy.

07:38

07:20
    Puk ve středním pásmu, z této přesilové hry nic nebude.

06:59
    Allen musí opět zasahovat po střele z pravé strany od modré, pálil znovu Yandle, gólman hostí pozorný.

06:18
    Yandle střílí z pravé strany, tam ještě sjíždí na dorážku Boedker, ale Allen puk kontroluje a obrana St. Louis puk vyhazuje do středního pásma.

05:38
    Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici odchází hostující Ryan Reaves, domácí si zahrají přesilovou hru.

05:17
    Torres byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma, ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:39
    Sobotka s Porterem nyní zakombinovali a druhý jmenovaný také vystřelil, Smith ale jeho střelu z levé strany kryje.

01:53
    Na druhé straně se ke střele dostává domácí Lombardi, ale puk je zblokován a míří do ochranné sítě.

00:57
    Smith zasahuje proti střele Schwartze, první střela na bránu patří hostům.

00:17
    Po sedmnácti vteřinách se přerušuje hra, v levém rohu ve třetině Coyotes se otevřely dveře.

00:01

Phoenix Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Klesla - Boedker, Vermette, Sullivan - Torres, Lombardi, Doan - Korpikoski, Gordon, Moss - Johnsson, Chipchura, Bissonnette

St. Louis Blues: Allen (Halák) - Redden, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Schwartz, Bakces, Oshie - Perron, Berglund, Stewart - Porter, Sobotka, D´Agostini - Cracknell, Nichol, Reaves

Rozhodčí: O´Halloran, Rehman - Heyer, Nelson.

Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Phoenix Coyotes přivítá na svém ledě St. Louis Blues.

Phoenix Coyotes
    Phoenix je aktuálně na čtvrtém místě Pacifické divize, když z třiadvaceti odehraných utkáních jedenáctkrát vyhrál a třikrát prohrál v prodloužení. Devětkrát odešli hráči Coyotes z ledu poraženi bez bodu a celkem tak nasbírali pětadvacet bodů, což je o bod více, než pátý Dallas, který má však o zápas méně. O bod více má třetí San Jose a druhé Los Angeles. Na první Anaheim ztrácí Phoenix již deset bodů.

St. Louis je na tom v rámci pořadí Centrální divize jen o příčku lépe, než jeho soupeř, když z dvaadvaceti odehraných utkání Blues jedenáctkrát vyhráli a dvakrát prohráli v prodloužení. Devětkrát odešli z ledu bez bodu a nasbírali tak čtyřiadvacet bodů, což jim stačí na třetí místo v divizi. Na první Chicago ztrácí Blues jedenadvacet bodů.

Češi na ledě
    V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned kvarteto českých hráčů - obránci Zbyněk MICHÁLEK a Rostislav KLESLA, útočníci Radim VRBATA a Martin HANZAL.
    V sestavě St. Louis figuruje útočník Vladimír SOBOTKA a obránce Roman POLÁK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:10.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 19. Moss (Gordon), 21. Doan (Hanzal), 60. Yandle (Sullivan, Morris) – 14. Stewart (Pietrangelo, Perron), 26. Berglund (Jackman, Perron), 28. Berglund (Perron, Stewart), 31. Nichol (Schwartz), 47. Sobotka (Stewart, Perron), 56. Pietrangelo (Oshie, Backes)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Klesla - Boedker, Vermette, Sullivan - Torres, Lombardi, Doan - Korpikoski, Gordon, Moss - Johnsson, Chipchura, Bissonnette

Rozhodca: O´Halloran, Rehman - Heyer, Nelson

Diváci: 11482