HC Slovan – Trenčín 4:3 (kon.) | B. Bystrica – Košice 2:1 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
HC Košice
Streda 06.03.2013, 17:00 • ZŠ Banská Bystrica • Extraliga juniorov

V tretej tretine sa už na výsledku nič nezmenilo a Banská Bystrica si pripísala na svoje konto druhé víťazstvo, vďaka čomu vedie na zápasy 2:0.

Ospravedlňujeme sa za technické problémy počas prenosu, ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:35:55)

60:00

54:13
    Hostia v plnom počte.

52:13
    Hosťujúci Ľubomír Buraľ je potrestaný dvojminútovým trestom za napadnutie.

50:10
    Končia sa tresty oboch previnilcov.

49:42
    Končí sa aj trest domáceho Juraja Šeligu.

49:07
    Trest Ondreja Brijáka sa končí.

48:10
    Vzájomné vylúčenie: Hosťujúci Filip Podsedlý dostáva dvojminútový trest za držanie protihráča a domáci Matej Kovalík si odsedí rovnako dlhý trest za údery päsťou.

47:42
    Presilová hra domáceho tímu sa končí po tom, čo bol za nedovolené bránenie v hre vylúčený na dve minúty Juraj Šeliga.

47:07
    Hosťujúci Ondrej Briják dostáva dvojminútový trest za krosček.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 381 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

V 34. minúte dostal Banskú Bystricu do vedenia Matej Kovalík a o štyri minúty neskôr zvýšil jej náskok, na 2:0, Mário Róth gólom v oslabení. V závere druhého dejstva sa presadil hosťujúci Kristián Horvát, ktorý znížil na 2:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:13
    Košice dali gól!
    KRISTIÁN HORVÁT využíva presilovú hru a znižuje na rozdiel jedného gólu! Asistenicu na jeho presnom zásahu má Filip Podsedlý a Peter Boltun.

38:20
    Domáci Eduard Šimun si odchádza odsedieť dvojminútový trest za držanie protihráča.

37:11
    Za nešportové správanie dostáva desaťminútový osobný trest hosťujúci Ľubomír Buraľ.

37:11
    Banská Bystrica dala gól!
    MÁRIO RÓTH zvyšuje v oslabení náskok domáceho tímu na rozdiel dvoch gólov, bez asistencie!
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Ján Kmeť

Góly a asistencie: 34. Kovalík (Mikuš), 38. Róth - 40. Horvát (Podsedlý, Boltun)

HC MONACObet Banská Bystrica: Košarišťan - Mikuš, Oktavec, Janovský, Melkumjan, Hlinka, Trabalík, Macko, Šeliga, Lunter, Gašpar, Šimun, Lunter, Majling, Dubeň, Varga, Gachulinec, Róth, Kovalík, Ramaj, Valent, Kramárik
    HC Košice: Borko - Lenďák, Tomko, Borecký, Markuš, Horvát - Tkáč, Boboš, Marcinko, Schnelly, Fedorko - Buraľ, Briják, Šoltés, Boltun, Podsedlý - Jesenský, Markuš, Drábik, Bondra, Stupeň

Rozhodca: Martin Gašparík - Tomáš Holienka, Martin Číž