SSC Neapol
1:1 (1:1)
Juventus Turín
Piatok 01.03.2013, 20:45 • San Paolo • Talianska Seria A

Pred druhým polčasom sme rozhodne gólové hody neočakávali, naopak, pochopiteľne sa tímy sústredili na obranu. Opticky mal viac z hry Juventus, ale paradoxne De Sanctisa príliš nezamestnal. Ten musel riešiť len platonické akcie, výrazne mu však pomáhala obrana. Naopak, Buffon svoje mužstvo podržal v každej možnej situácii, neraz ho vyskúšal tvrdým projektilom aj Marek Hamšík. Ani on, ani Cavani sa však do jasnej šance na gól nedostali a preto sa megašláger Serie A skončil nerozhodne 1:1. V tabuľke to tak nič nerieši, minimálne v prípade oboch súperov. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť, ale už zajtra o 16:00 sa stretneme pri El Clássicu. Nenechajte si to ujsť. Dovtedy dopísania! (22:41:30)

90+2
    Armero sa snažil z dobrej pozície odcentrovať pred Buffona, ale lopta sa mu na kopačke skĺzla a mieril mimo.

90+2
    Pirlo poslal center len na hlavu Cavaniho.

90
    Plynie posledná minúta zápasu, o zmene skóre zrejme uvažujú už len najväčší optimisti.

90
    Hamšík posielal na Maggia veľmi solídnu loptu, ale Barzagli dnes predvádza veľmi dobrý výkon.

89
    Útočí sa ešte na jednej i druhej strane, ale obrany sú dnes naozaj hodné výraznej pochvaly.

88
    Uruguajčan pálil prudko, no vysoko nad. Škoda pre jeho tím.

88
    Rozhodne sa teraz? Pri lopte je Cavani.

88
    Cavani vybojoval priamy kop z výhodnej pozície. Fauloval ho za cenu žltej karty Peluso.

87
    Čas sa kráti, idú si teda Partenopei po štvrtú remízu v rade?

86
    Hra sa nám teraz vplyvom striedaní trošku spomalil a roztrieštila, ale cieľ je naďalej jasný pre oboch; zvrhnúť stav duelu vo svoj prospech.

85
    Strieda aj Conte, Vučiniča vymieňa Pogbom.

84
    Inler prepustil miesto Armerovi.

85
    Obrana center z rohu ustriehla, navyše sa pískal útočný faul Cavaniho.

84
    Inler poslal Buffonovi ďalší jedovatý pozdrav a ten musel loptu vraziť nad brvno!

Góly: 43. Inler - 10. Chiellini

Karty:   45+1. Cavani (NEA), 55. Behrami (NEA), 57. Cannavaro (NEA), 66. Zuňiga (NEA) - 45. Vidal (JUV), 88. Peluso (JUV)

SSC Neapol: De Sanctis - Maggio, Britos (46. Džemaili), Cannavaro, Campagnaro, Zuňiga, Behrami, Inler (84. Armero), Hamšík, Pandev (67. L. Insigne), Cavani.
    Juventus Turín: Buffon - Lichtsteiner, Peluso, Chiellini, Bonucci, Barzagli, Vidal, Marchisio (90+1. Padoin), Pirlo, Giovinco (75. Matri), Vučinič (85. Pogba).