Innsbruck – Znojmo 2:5 (kon.)
HC TWK Innsbruck
2:5 (0:3, 0:1, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Piatok 22.02.2013, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena • bet-at-home ICE Hockey League

Znojmo vítězí v Innsbrucku jednoznačným rozdílem. To nejdůležitější však svěřence trenéra Martina Stloukala ještě čeká. Zhruba od 22:00 hodin si budou první čtyři týmy tabulky volit své soupeře pro play-off. S kým se střetnou Orli? Sledujte onlajn pod tímto odkazem. (21:29:57)

60:00

58:22
    Innsbruck právě vstřelil branku!
    Ale domácí to ještě nezabalili. Na rozdíl tří branek snižuje CHRISTOPH HÖRTNAGL. Asistence: Aaron Fox.

58:01
    Běží poslední dvě minuty zápasu. O vítězi je rozhodnuto.

56:58
    Také Žraloci se zvládli ubránit. Schennach je na ledě.

54:58
    A nyní přesilovka pro hosty. Innsbruck hrál v šesti. Trest odpyká Schennach (INS).

51:43
    Také druhé oslabení Znojmo bez větších obtíží ubránilo.

49:43
    Další vyloučení Orlů. Beroun (ZNO) - 2 minuty za hákování.

49:38
    Hosté se ubránili. Innsbruck znojemskou branku vážněji neohrozil.

47:38
    Lattner (ZNO) si odpyká dvě minuty za podražení.

46:57
    Ale také domácí se přeci jen dočkali gólu. Rychlou střelou švihem snižuje BRYAN MCGREGOR. Asistence: Aaron Fox.

44:28
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se dostalo do protiútoku. Richard Jarůšek poslal kotouč dobře najíždějícímu ONDŘEJI FIALOVI před branku a ten se nemýlil. Asistence: Richard Jarůšek, Kim Strömberg.

44:20
    Na ledě se toho moc neděje. Innsbruck hraje své poslední minuty sezóny.

Další třetina začne přibližně v 20:47.

Ani ve druhé třetině jsme nebyli svědky učebnicového hokeje. Důležité však je, že Znojmo stále vede. Po gólu Puchera navýšilo tři minuty před sirénou na 4:0. Hráči se vyhýbají osobním soubojů. Jsou si vědomi, že by je případné zranění mohlo oslabit v play-off.

40:00

36:52
    Nenápadná kombinace slovenského dua vyústila ve čtvrtou branku Jihomoravanů. PETER PUCHER tečuje střelu Marka Urama do vzdálenějšího rohu rakouské klece. Asistence: Marek Uram.

32:38
    Landsman zastavuje první střelu soupeře. Pedevillovu dělovku tečoval Bartlett.

Lukáš Caha

Góly a asistencie: 47. McGregor (Fox), 59. Hörtnagl (Fox) - 2. Podešva (Havlík, Kulmala), 6. Beránek (Bartoš, Štach), 9. Beránek (Henry, Štach), 37. Pucher (Uram), 45. Fiala (Jarůšek, Strömberg)

HC TWK Innsbruck: Machreich (32. Tragust) – Pittl, Insana, Switzer, Manavian, Stern, Pedevilla – Schennach B., Bartlett, Höller – Hörtnagl, Fox, McGregor – Schennach V., Lemieux, Mössmer – Echtler, Steiner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (32. Landsman) – Wharton, Pláněk, Henry, Štach, Sova, Kulmala, Tichý, Bořuta – Strömberg, Fiala, Jarůšek – Lattner, Bartoš, Beránek – Podešva, Šeda, Havlík – Beroun, Pucher, Uram.

Rozhodca: Berneker, Kellner - Hofer, Piragic