3 6 6
Klára Koukalová
1
6 4 1
cz Pondelok 18.02.2013, 13:30WTA Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch)

6:1
    Hned první využívá a vyhrává tento vyrovnaný zápas.

40-15
    Marion Bartoliová má dva mečboly!

5:1
    Skvělý return a Francouzka půjde podávat na vítězství v tomto utkání.

40-15
    Marion Bartoliová dominuje. Nyní si vystřelila další dva brejkboly!

3:1
    Marion Bartoliová se vydala na síť, kde výměnu ukončila a jde do trháku!

40-15
    Zakopalová pokazila jednoduchý forhend a Marion Bartoliová má dva brejkboly!

6:4
    A druhý set ukončila Francouzka krásným forhendem po lajně.

40-0
    Po dalším parádním returnu má Marion Bartoliová tři setboly!

4:4
    Další nechytatelný return a Marion Bartoliová si bere zpět své prohrané podání!

A-40
    Po dalším skvělém returnu má Marion Bartoliová opět brejkbol!

A-40
    Marion Bartoliová se vydala k síti a propracovala se k dalšímu brejkbolu!

A-40
    Po dobrém úderu má Marion Bartoliová opět brejkbol!

A-40
    Marion Bartoliová se prezentovala nechytatelným returnem a má další brejkbol!

40-30
    Nyní ale česká hráčka poslala míček až za základní čáru a je tu brejkbol pro Marion Bartoliová.

3:4
    Sedmý gem ukončila Marion Bartoliová dvojchybou a Klára Zakopalová jde poprvé v tomto setu do vedení.

15-40
    Nádhera! Česká hráčka si to skvěle připravila a nakonec razantním forhendem vybojovala dva brejkboly!

3:2
    Pátý gem ukončila Klára Zakopalová dělovým forhendem a bere si zpět prohrané podání.

0-40
    Po další dvojchybě má Klára Zakopalová tři brejkboly!

3:1
    Další krásný return francouzské hráčky, která bere Zakopalové i další podání a jde do trháku!

40-30
    Marion Bartoliová se prezentovala dělovým returnem a má brejkbol! Parádní úder francouzské hráčky.

2:1
    Marion Bartoliová se výborně bránila, ale Zakopalová výměnu ukončila dělovým forhendem a bere si zpět své prohrané podání.

40-A
    Zakopalová opět diktovala tempo hry a nakonec výměnu ukončila nechytatelném forhendem a má brejkbol!

30-40
    Zakopalová diktovala tempo hry a nakonec zahrála do protipohybu své soupeřky a má brejkbol!

2:0
    Zakopalová vyrobila dvojchybu a Marion Bartoliová jde do trháku!

A-40
    Po výborném returnu má Marion Bartoliová brejkbol!

A-40
    Následuje pokažený forhend a Marion Bartoliová má brejkbol!

3:6
    Další výborný úder z forhendu a Klára Zakopalová zaslouženě vyhrává první set!

15-40
    Dobrý forhend a Zakopalová má dva setboly!

3:5
    A také tento gem ukončila Marion Bartoliová dvojchybou.

15-40
    Francouzka chybovala z forhendu a Zakopalová má dva brejkboly!

2:3
    Také tento gem ukončila dvojchyba a Marion Bartoliová si bere zpět své prohrané podání.

40-15
    Zakopalová pokazila forhend a Francouzka má dva brejkboly!

1:3
    Čtvrtý gem ukončila Marion Bartoliová dvojchybou.

40-A
    Marion Bartoliová poslala míček těsně za lajnu a je tu další brejkbol pro Zakopalovou.

30-40
    Marion Bartoliová opět poslala míček až za základní čáru a Zakopalová má brejkbol!

1:2
    Po forhendu skončil míček v zámezí a Marion Bartoliová si bere zpět své prohrané podání.

40-0
    Následuje chyba z bekhendu a Marion Bartoliová má tři brejkboly!

0:2
    Krásný a hlavně nechytatelný forhend české hráčky, která bere své soupeřce podání a jde do trháku!