Chicago – LA Kings 3:2 (kon.) | Minnesota – Detroit 3:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:3 (kon.)
Dallas – Calgary 3:4 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 0:7 (kon.) | NJ Devils – Ottawa 1:2 (po s.n.) | Colorado – Nashville 6:5 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (0:1, 3:0, 0:3)
Calgary Flames
cz Pondelok 18.02.2013, 00:00NHL

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji vám dobrou noc! (02:40:26)

Je dobojováno, Dallas ve třetí třetině prohospodařil slibný náskok a ze zápasu si nepřipíše ani bod. Hosté zahájili v poslední části velký obrat také zásluhou českého útočníka Horáka a z Texasu si odvezou plný počet bodů.

60:00

59:55
    Oddechový čas pro domácí.

59:55
    Dallas motal hosty před MacDonaldem, hostující obrana srdnatě odolává.

59:25
    Hosté vyhazují puk pryč z pásma.

59:05
    Jágr netrefuje z mezikruží bránu! Tlak Dallasu je ohromný.

58:53
    Dallas hraje bez gólmana.

58:24
    Eriksson u levé tyče odmítl vyrovnání, puk poslal jen do betonu MacDonalda.

58:05
    Hosté vyhazují puk do středního pásma.

57:51
    Domácí se nemohou na delší dobu usadit v útočném pásmu, Calgary poslední minuty dobře brání.

56:35
    Po rychlém brejku hostí zůstává branka Calgary posunuta. Tanguay do ní byl natlačen.

56:17
    Dallas navyšuje tlak, rozhodčí odpustil Červenkovi hru vysokou holí.

55:10
    Hudlerova formace sevřela domácí před Bachmanem, většina jejich střel však nemířila přesně.

54:23
    Rychlá kombinace mezi Bennem a Jágrem končí na připraveném MacDonaldovi.

53:23
    Roussel z levého křídla pálí tvrdě mimo.

52:56
    Morrow se snažil před bránou zpracovat nahození od Erikssona od mantinelu, neúspěšně.

52:40
    Bennova střela z levého křídla byla ztečována domácím obráncem do ochranné sítě, buly před Bachmanem.

51:53
    Roy pálí z levého křídla, MacDonald připraven.

50:45
    Dnešní utkání jen dobře dokumentuje, že vést o dvě branky v hokeji neznamená vůbec nic.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 22. Eakin (Ryder), 23. Smith (Roy, Eriksson), 36. Garbutt (Robidas) - 9. Cammalleri (Tanguay, Wideman), 42. Horák (Bouwmeester, Červenka), 43. Stajan (Stempniak, Glencross), 51. Begin (Jackman, Butler)

Dallas Stars: Bachman – Robidas, Dillon, Rome, Daley, Goligoski, Larsen – Jágr, Benn, Morrow – Eriksson, Roy, Smith – Ryder, Eakin, Roussel – Garbutt, Fiddler, Nystrom.
    Calgary Flames: MacDonald – Bouwmeester, Giordano, Wideman, Brodie, Sarich, Butler – Hudler, Tanguay, Červenka – Iginla, Horák, Glencross – Stempniak, Stajan, Cammalleri – Jackman, Jones, Comeau.

Rozhodca: Leggo, Peel - Brisebois, McElman