Beerschot – Genk 0:2 (kon.) | Brugge – Leuven 3:1 (kon.) | Charleroi – Lierse 1:0 (kon.)
Lokeren – Waregem 1:1 (kon.) | Kortrijk – Gent 1:0 (kon.) | Mechelen – Cercle 2:0 (kon.)
YR KV Mechelen
2:0 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
cz Sobota 09.02.2013, 20:00 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League

Hlavní sudí Delferière ukončil dnešní utkání, ve kterém zvítězil domácí YR KV Mechelen, jenž svého soupeře Cercle Brugge KSV porazil 2:0. Obě branky padly ve druhém poločase. Skóre otevřel v padesáté páté minutě De Witte a devět minut před koncem řádné hrací doby se trefil také Junker. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale v poločase druhém dominovali domácí fotbalisté, kteří si tříbodový zisk zasloužili. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:58:48)

90+3
    Arnar Vidarsson vyfasoval v závěru utkání žlutou kartu.

90+3
    Autové vhazování ve prospěch domácího celku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Do protiútoku vyrazili domácí fotbalisté, ale k přímému ohrožení branky nedošlo.

90
    Hosté soupeřovu branku neohrozili.

90
    Tým Cercle Brugge KSV vybojoval rohový kop.

89
    U míče jsou hosté, kteří se přesunuli na útočnou polovinu.

87
    Následuje autové vhazování, kterého se zmocní Mechelen.

87
    Domácí hráči nebezpeční nebyli a hosté se bez problémů ubránili.

86
    Rohový kop budou zahrávat fotbalisté Mechelenu.

85
    Junker vystřelil, ale připravený Mertens střelecký pokus zablokoval.

84
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Abdul-Yakuni Iddi, přichází Robin Henkens.

83
    Godee si vzal standardní situaci na starost. Nicméně jeho střelecký pokus gólem nekončí.

83
    Volný přímý kop budou zahrávat hosté.

82
    Na gól přihrával Diabang, který je na hrací ploše teprve sedm minut a už si stihl připsat asistenci.

81
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Devět minut před koncem řádné hrací doby navyšuje skóre na 2:0 MADS JUNKER, jenž nedal hostujícímu brankáři šanci, a nejspíš tak pojistil vítězství domácího celku.