Maďarsko – Bielorusko 1:1 (kon.) | Cyprus – Srbsko 1:3 (kon.) | Slovinsko – Bosna 0:3 (kon.)
Nórsko – Ukrajina 0:2 (kon.) | Čile – Egypt 2:1 (kon.) | Španielsko – Uruguaj 3:1 (kon.)
Izrael – Fínsko 2:1 (kon.) | Turecko – Česko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
S. Macedónsko – Dánsko 3:0 (kon.) | Anglicko – Brazília 2:1 (kon.) | Holandsko – Taliansko 1:1 (kon.)
Švédsko – Argentína 2:3 (kon.) | Grécko – Švajčiarsko 0:0 (kon.) | Island – Rusko 0:2 (kon.)
Rumunsko – Austrália 3:2 (kon.) | Wales – Rakúsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Estónsko 1:0 (kon.)
Írsko – Poľsko 2:0 (kon.) | Belgicko – Slovensko 2:1 (kon.) | Francúzsko – Nemecko 1:2 (kon.)
Portugalsko – Ekvádor 2:3 (kon.)
Francúzsko
1:2 (1:0)
Nemecko
cz Streda 06.02.2013, 21:00 • Stade de France, Paříž - Saint-Denis • Medzinárodné zápasy

Je tu konec zápasu a z výhry se raduje Německo, které po 77 letech vyhrává na francouzské půdě.
    Skóre otevřel ve 45. minutě Mathieu Valbuena, na což po poločase odpověděl Thomas Müller. Němce dostal do vedení Sami Khedira v 74. minutě.
    Utkání bylo na velmi vysoké úrovni a tempo hry též. V závěru zápasu mírně převládala Francie, se svými příležitostmi však nedokázala naložit. (22:56:18)

90+2
    Své štěstí vyzkoušel také Toni Kroos, branku zpoza šestnáctky však netrefil.

90+1
    Capoue zažehnal nebezpečí, když v posledním momentě skluzem zastavil jednoho z útočníků Německa v pokutovém území.

90
    Nastaveny byly tři minuty.

89
    Francie prožila společně s Německem šok. Nejprve se onoho efektu ujali Němečtí hráči a příznivci, kteří pohlíželi na to, jak jejich tým inkasoval branku. Následně však šok doplul i do Francie, kde zjistili, že branka jejich týmu nebyla uznána.

88
    Olivier Giroud v ofsajdu.

87
    Francie střídá. Odešel Valbuena, přišel Jeremy Menez.

86
    Nadvlády na hřišti se ujalo Německo. Ve vápně se k míči dostal Thomas Müller, toho však odstavil ostražitý Franck Ribéry.

84
    Na Karima Benzemu se nesl dlouhý míč, defenziva Německa si s ním i míčem však věděla rady a nebezpečí zažehnala.

83
    Francie drží kontrolu nad hrou, stav skóre však vypovídá jiný fakt. Změní se ještě v dnešním utkání?

81
    Do konce zápasu zbývá přibližně deset minut a stále platí, že Německo ve Francii nevyhrálo 77 let. Zdá se však, že toto prokletí bude po závěrečném hvizdu prolomeno.

80
    Francie střídá. Giroud nahradí Sissoka.

78
    Míč i s hráči cestuje z jedné poloviny hřiště na druhou a tam se oba celky snaží pohrozit a nadělat co největší potíže soupeřově defenzivě, to se ale dlouho nikomu nepovedlo, posledně Khedirovi.

76
    Francie nenaložila se svojí příležitostí tak, jak určitě chtěla a potřebovala a Německo šlo vpřed. Nejprve byla Llorisova branka obléhána, teď však na scénu přichází rohový kop Němců.

74
    Německo právě vstřelilo branku!
    Geniální přihrávkou se blýskl Mesut Özil, který vyhledal SAMIHO KHEDIRU a ten bez problémů překonal bezmocného brankaře. Khedira se po chopení míče zjevil sám ve vápně a pak gólmana pouze obstřelil.

73
    Francie začala svého soupeře značně přehrávat a nezdá se, že by se stav skóre měl měnit ve prospěch hostů.

71
    Do konce zápasu zbývá přibližně dvacet minut a další šanci si na konto připsal Franck Ribéry, který také pálil po zemi, Adler byl však úspěšný.

70
    Německo obléhalo branku soupeřovu branku a následně se ke střele odhodlal Thomas Müller, svým přízemním pokusem doprostřed branky však gólmana nepřekonal.