Wawrinka – Berdych 1:3 (kon.) | Laaksonen – Veselý 2:1 (kon.)
1
6 3 1
cz Nedeľa 03.02.2013, 14:00Davis Cup

Z dnešního online přenosu je to vše. U dalšího online přenosu se těším napočtenou a přeji hezký zbytek neděle. (18:18:13)

Česká reprezentace se ve druhém kole Davisova poháru utká s Kazachstánem. S touto reprezentací se již tým kolem Jaroslava Navrátila jednou utkal, a to v roce 2011. V Ostravě překvapivě prohrál 2:3. Tentokrát se bude hrát v Kazachstánu.

Dnes jsme byli svědky utkání s třemi rozdílnými sety. Nejprve Jiří Veselý nedal svému protějšku šanci a kanárem ho vymetl z kurtu. Druhý set byl již vyrovnanější, ve kterém rozhodlo především to, že Laaksonen vzal Veselému podání. Třetí sada byla podobná jako ta první s tím, že oba hráči si vyměnili role. Laaksonen téměř nechyboval, zato Veselý si připsal několik chyb a svůj premiérový zápas v Davisově poháru prohrál.

Konec zápasu

6:1
    Mečbol byl využit. Veselému sice vyšlo perfektní podání, jenže při následném forhendu utlumila jeho ránu síťka, která pomohla Laaksonenovi. Ten tak předvedl opět hezký prohoz do levé strany kurtu, na který nemohl Veselý dosáhnout.

40-30
    Matchball. Jedna z nejdelších výměn zápasu končí míčkem na síti z ruky českého tenisty.

30-30
    Jenže Laaksonen hned vzápětí kazí a nepřipisuje si dva brejkboly.

30-15
    Už to vypadalo, že Veselý bude mít navrch, ale Laaksonen předvedl krásný prohoz.

15-15
    Druhý bekhend českého tenisty už nebyl tak úspěšný jako první a zastavila jej síťka.

0-15
    Return Henriho Laaksonena jde do autu.

5:1
    Za minutu a dvanáct je konec tohoto gamu. Veselý měl na zahrání svého míčku dostatek času, jenže forhendem ho namířil kousek za základní čáru.