Lipt. Mikuláš – Trnava 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:3 (kon.) | Prešov – Trebišov 6:1 (kon.)
Detva – Michalovce 8:4 (kon.) | Bardejov – Prievidza 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 2:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
HK Gladiators Trnava
Piatok 01.02.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:39
    Vylúčenie na oboch stranách, na trestnú lavicu odchádza za hostí Lisoň, z domácich je to spomínaný Bača, ktorý zhodil rukavice.

54:23
    Zbytočné vylúčenie v záverečných piatich minútach zápasu, na trestnú odchádza Kledrowetz po tom ako vyhodil puk z vlastného pásma na tribúnu.

43:20
    Ďalšie vylúčenie, na trestnú odchádza Bača.

42:00
    Trnava mala možnosť presilovky, tú však nejako nevyužila, na trestnú odchádza Grman za hákovanie.

41:33
    Na trestnú odchádza domáci hráč Holiga, ktorý za vlastnou bránou trošku podržal spoluhráča, rozhodca mu ešte nadelil desať minút za nešportové správanie.

38:36
    Krušné chvíle pre hostí, po pár sekundách prichádza ďalšie vylúčenie, na trestnú odchádza Poláček za hákovanie.

38:24
    Liptovský Mikuláš môže navýšiť svoje vedenia po tom ako bude zahrávať presilovku o jedného hráča, na trestnú odchádza Uhlík.

20:00
    Hneď v úvode druhej tretiny začínajú domáci s výhodou o jedného hráča po tom ako na trestnej ostáva sedieť Daráš.

07:49
    Druhé vylúčenie Liptovského Mikuláša, tento krát to nie je niekto z hráčov, ale trestná lavica, resp. domáci hrali istý čas šiesti.

03:10
    Na prvú presilovku nečakáme nejako dlho, Bača odchádza v týchto sekundách na trestnú lavicu za podrazenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Poliaček , 17. Paukovček (Galko), 37. Bartík (Paukovček), 53. Fabo (Kubáň) - 6. Hronec (Rosa), 48. Jančivič (Grman, Dudáš), 56. Dudáš (Jančovič, Schmidt)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Fabo, Kubáň, Kledrowetz, Matejka, Klepáč, Poliaček, Jonák, Sajko, Piatka, Kubovčík, Bartík, Galko, Bača, Holiga, Paukovček.
    HK Gladiators Trnava: Hála (Jančovič) - Hano, Šišmič, Dudáš, Hronec, Hluch, Faktor, Grman, Uhlík, Demo, Reho, Poláček, Baran, Bohunický, Schmidt, Jančovič, Daráš, Záhumenský, Rosa, Lisoň, Machač.

Rozhodca: Matula