Cibulková – Bertensová 0:2 (kon.) | Suárezová-Navarrová – Koukalová 2:0 (kon.)
Cornetová – Šafářová 1:2 (kon.) | Errani – Rybáriková 0:0; 4:0; 0-0 (skreč)
0
4 3
cz Štvrtok 31.01.2013, 13:15WTA Paříž - Trophee Lagardere (krytý tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den. (14:33:33)

A je dobojováno. Klára Zakopalová nepotvrdila roli favoritky a nakonec prohrála se španělskou hráčkou 2:0 na sety.

Do prvního setu vstoupila lépe česká hráčka, která hned vzala španělské hráčce podání. Poté se dostala do vedení 2:0, ale Carla Suarezová-Navarrová se dostala zpět do zápasu a vyrovnala na 2:2. Česká hráčka poté vzala své soupeřce podání a následně brejk potvrdila a vedla 4:2. Jenže pak Carla Suarezová-Navarrová zlepšila pohyb a přesnost úderů a otočila vývoj prvního setu a nakonec ho vyhrála 6:4.

Také do druhého setu vstoupila lépe Zakopalová, která vzala české hráčce hned v prvním gemu podání. Jenže ve druhém o něj hned přišla. Pak začala na kurtu dominovat Carla Suarezová-Navarrová, která to dotáhla až do vítězného konce a zaslouženě postoupila do dalšího kola.

Konec zápasu

6:3
    Tento zápas ukončila Klára Zakopalová pokaženým returnem!

40-15
    Po chybě z bekhendu má Carla Suarezová-Navarrová mečbol!

30-15
    Carla Suarezová-Navarrová si připsala na své konto další dvojchybu.

30-0
    Nyní česká hráčka pokazila forhendový úder.

15-0
    Po dobrém podání returnuje Zakopalová do sítě.

5:3
    Tento gem ukončila Klára Zakopalová dvojchybou a Carla Suarezová-Navarrová půjde podávat na vítězství v tomto utkání!

40-0
    Další dobrý return a Carla Suarezová-Navarrová má tři brejkboly!

30-0
    Po dobrém returnu poslala Zakopalová míček jen do sítě.

15-0
    Osmý gem začala Carla Suarezová-Navarrová nechytatelným returnem, to byla opravdu paráda.

4:3
    Konec přestávky, podávat bude Klára Zakopalová.

4:3
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:3
    Po křižném bekhendu skončil míček přesně na lajně a španělská hráčka jde opět do vedení.