ZVVZ USK Praha
60:71 (14:18, 34:25, 45:46)
CCC Polkowice
cz Streda 30.01.2013, 18:00Euroliga - ženy

Snellová a Ogwumikeová se ve druhém poločase postaraly o strhující únik polského celku, který porazil domácí o 10 bodů ve třetí i čtvrté čtvrtině. Polkowice ta postupují do dalších bojů. USK se o postup poperou s Mondeville v posledním zápasu. (19:40:47)

40:00
    Konec zápasu. (60:71)

39:55
    Oddechový čas pro hosty. (60:71) (60:71)

39:48
    Dvojka Burgerové. (60:71) (60:71)

39:33
    Snellová dává jeden trestný hod. (58:71) (58:71)

39:20
    Snellová míjí trojku, ale asi jí to vůbec nemrzí. (58:70) (58:70)

39:07
    Oddechový čas pro domácí. (58:70) (58:69)

38:55
    I Snellová dává oba. (58:70) (58:70)

38:55
    Další trestné hody pro polský tým. (58:69) (58:69)

38:40
    Trojka Škerovičové mimo. (58:68) (58:68)

38:35
    a opět obě úspěšné. (58:68) (58:68)

38:35
    A další šestky pro obrovitou Ogwumikeovou. (58:67) (58:67)

38:01
    i druhý. (58:66) (58:66)

38:01
    Ogwumikeová dává první. (58:65) (58:65)

37:50
    Další pick and roll Polkowic a budou z toho 2 trestné hody. (58:64) (58:64)

37:48
    Snellová dává dlouhou dvojku z levého křídla. (58:64) (58:64)

37:30
    Vteřinu před koncem limitu faulují domácí hráčky. (58:62) (58:62)

37:00
    Osobní obrana pražanek. (58:62) (58:62)

36:55
    Oddechový čas pro hosty. (58:62) (58:62)

36:55
    Lardyová zvedá prapor domácího celku z prachu a perfektní trojkou se zvukem klaksonu snižuje na rozdíl 4 bodů. (58:62) (58:62)

36:05
    Brunsonová s pomocí obroučky nakonec vsítila dvojku z vrcholu boxu. (55:62) (55:62)

35:43
    Přidává i trestný hod. (53:62) (53:62)

35:43
    Vítečková dává dlouhý koš s faulem. (52:62) (52:62)

34:20
    Co jsou domácím platné šestky, když hostující celek kontruje trojkami. Ogwimikeová za tři. (50:62) (50:62)

33:59
    Přidává i druhý. (50:59) (50:59)

33:59
    Vaughnová dává trestný hod. (49:59) (49:59)

33:32
    Vypíchnutý míč a samostatné zakončení Snellové. (48:59) (48:59)

32:50
    Dává obě. (48:57) (48:57)

32:50
    Ogwumikeová střílí šestky po faulu Vaughnové. (48:56) (48:56)

32:49
    Vítečková nyní dobře blokuje Mystygaczovou. (48:55) (48:55)

32:13
    Polský celek zdá se přezbrojil na střely s dlouhým doletem. Mystygaczová dává třetí trojku polek v řadě. (48:55) (48:55)

31:45
    Studená válka, závody ve zbrojení. Další dalekonosnou střelu vytáhla Snellová a je to další trojka pro Polkowice. (48:52) (48:52)

31:05
    Elhotová prokazuje obrovskou sebedůvěru, když to zkusila znovu a je z toho přesná trojka. (48:49) (48:49)

30:35
    Snellová se na druhé straně nechala inspirovat, ale vedla si o poznání lépe. (45:49) (45:49)

30:15
    Elhotová to zkusila z trojky, ale tak tak že z toho nebyl airball. (45:46) (45:46)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (45:46)

Probuzená Ogwumikeová (15) a série 10 košů v řadě na úvod druhé půle. To jsou důvody obratu v utkání a stejně jako se Záhřebem zde budeme mít drama do posledních chvil.

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (45:46)

29:55
    Po trojkovém pokusu Vítečkové doskočila Ogwumikeová. (45:46) (45:46)

28:48
    Lecijewská vrací vedení hostujícímu celku nájezdem zprava. (45:46) (45:46)

28:12
    Rychlý brejk a vedení pět na straně domácích. (45:44) (45:44)

28:00
    Ogwumikeová proměňuje oba. (43:44) (43:44)

28:00
    Polkowice zahrávají 2 šestky. První úspěšná. (43:43) (43:43)

27:26
    Z pravého pole se trefila Burgerová. (43:42) (43:42)

27:20
    Přehupovanou se skóre si nyní zahrála Snellová. (41:42) (41:42)

26:55
    Na palubovku jde zpátky Vaughnová a bere si vedení zpět. (41:40) (41:40)

26:42
    Oddechový čas pro domácí. (39:40) (39:40)

26:37
    Leciejewská dostal přihrávku do běhu a s přehledem o desku zavěsila. (39:40) (39:40)

26:15
    Chyba domácích v rozehrávce a opět pod košem masivní pivotka Ogwumikeová. (39:38) (39:38)

25:45
    Snellová si štěstím proměňuje, když míč odhazovala z pod bloků. (39:36) (39:36)

25:30
    Burgerová hledala pod košem Brunsonovou, ale přihrávka šla do území nikoho. (39:34) (39:34)

25:10
    Ogwumikeová z ničeho nic udeřila z trojky a náskok domácích je ten tam. (39:34) (39:34)

24:40
    Škerovičová tragicky chybuje v rozehrávce z autu a byl z toho nevyužitý brejk Polkowic. (39:31) (39:31)

23:50
    Probuzená střelkyně Ogwumikeová je najednou pod košem všude a nedá se ubránit. (39:31) (39:31)

23:26
    Brunsonová dává dvojku z pole. (39:29) (39:29)

22:40
    Třešnička na dortu, tříbodová akce z pod koše. (37:29) (37:29)

22:40
    Brunsonová vysunuta Vaughonovou pod koš a je to koš z faulem. (36:29) (36:29)

20:50
    A další zásah polské střelkyně po dlouhé přihrávce přes půlku. (34:29) (34:29)

20:20
    Ogwumikeová dává koš z pravé strany odrazem o desku. (34:27) (34:27)

R. Brunson 8/6/0

Na obou stranách si za první půli připsaly 11 bodů Vaughnová a Snellová, avšak na straně hostujícího celku se ke Snellové nikdo nepřidal a především druhá čtvrtina tak patřila domácím, které si vytvořily komfortní náskok 9 bodů, který však není zárukou vítězství.

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (34:25)

19:58
    Na sebe to vzala Vítečková, ale přes dvě obroučky míjí. (34:25) (34:25)

19:54
    Polky nezvládly vystřelit v limitu a je tu ještě šance pro domácí. (34:25) (34:25)

19:30
    Druhou nikoli a u míče jsou polky. (34:25) (34:25)

19:30
    Vaughnová proměňuje další šestku. (34:25) (34:25)

18:55
    Domácí střelkyně tentokrát bezchybná. (33:25) (33:25)

18:55
    Ke konci poločasu se množí fauly při střele. Polský faul trestá Brunsonová. (32:25) (32:25)

18:30
    Druhý však ne a doskok mají domácí hráčky. (31:25) (31:25)

18:30
    Snellová proměnila trestný hod. (31:25) (31:25)

17:50
    I druhá šestka je v koši. (31:24) (31:24)

17:50
    První proměněn. (30:24) (30:24)

17:47
    Nájezd Lardyové, která byla hrubě sestřelena Mystygaczovou až do hlediště. 2 trestné hody. (29:24) (29:24)

16:58
    Oddechový čas pro hosty. (29:24) (29:24)

16:54
    Brunsonová se prosazuje pod košem. (29:24) (29:24)

16:36
    Snellová uvolněna na pravé straně Palauovou a je z toho koš. (27:24) (27:24)

14:30
    Vaughnová dává i druhou trestnou ránu. (27:22) (27:22)

14:30
    Šestka pro domácí. (26:22) (26:22)

14:20
    Další paráda na polské straně. Palauová naslepo našla Ogwumikeovou a ta si koš doslova vychutnala. (25:22) (25:22)

14:00
    Na druhé straně excelentní doskok Palauové. (25:20) (25:20)

15:30
    Elhotová natáhla z dálky, ale trojka z toho není, naopak brejk Polkowic. (25:20) (25:20)

15:05
    Elhotová byla nekryta v nájezdu z levé strany a to nemohlo skončit jinak než košem. (25:20) (25:20)

14:20
    Snad první dnešní chyba Palauové. Dlouhá příhra na Snellovou. (23:20) (23:20)

13:35
    Burgerová našla pod košem Vaughnovou a místo střely si tak připisuje úspěšnou asistenci. (23:20) (23:20)

13:05
    Vaughnová zachránila míč po velmi špatné střele z pravé hranice boxu. (21:20) (21:20)

13:05
    Elhotová posílá USK do vedení a na trojky je srovnáno. (21:20) (21:20)

12:20
    Polky přistupují k domácím hráčkám už na půlce a ty s tím mají problém. (18:20) (18:20)

11:40
    a druhou také. (18:20) (18:20)

11:40
    Laciejewská dává šestku. (18:19) (18:19)

10:50
    Burgerová srovnala stav zápasu z pravé strany. (18:18) (18:18)

10:30
    Leciejewská nedala a z rychlého protiútoku dává koš domácí Vaughnová. (16:18) (16:18)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (14:18)

Sledujeme otevřený souboj, kdy na straně domácích dominuje Vaughnová, které však v druhé pětiminutovce nešla střelba a na druhé straně excelentně střílí Palauová.

10:00
    První čtvrtina skončila. (14:18)

09:55
    Domácí sehrály závěr dobře a na konci rozpracované akce byla Burgerová. (14:18) (14:18)

09:40
    Palauová v nouzi poslal míč na koš od pravé zadní čáry a ten končí v síťce. (12:18) (12:18)

09:20
    Vítečková se dnes poprvé osmělila a míč šel pouze o obroučky. (12:16) (12:16)

08:55
    Domácí dobře ubránily celý útok soupeřek, ale nechaly snadno doskočit Leciejewskou. (12:16) (12:16)

08:06
    Trojka Snellové a odstup polek se zvětšuje na rozdíl 2 košů. (12:16) (12:16)

07:30
    Leciejewská pod košem proměňuje další bezchybný pas. (12:13) (12:13)

07:11
    a následně i koš pro Burgerovou. (12:11) (12:11)

07:10
    Burgerová si připisuje první doskok. (10:11) (10:11)

06:34
    Oddechový čas pro domácí. (10:11) (10:11)

06:34
    Majewská dostala ideální míč pod koš od Palauové a otáčí skóre v první čtvrtce na stranu polského celku. (10:11) (10:11)

06:10
    Vaughnová si dělá prostor pod košem, ale zakončení ji opustilo. (10:9) (10:9)

05:55
    Elhotová 2x dobře ubránila soupeřku pod košem. (10:9) (10:9)

05:11
    Opět pouze 50% pro domácí střelkyni. (10:9) (10:9)

05:11
    První šestka mimo. (9:9) (9:9)

05:10
    Vaughnová šla pod koš a vynutila si faul. (9:9) (9:9)

04:55
    Palauová proměňuje jednou rukou rychlý nájezd. (9:9) (9:9)

04:30
    Pod košem se prosazuje Majewská. (9:7) (9:7)

04:10
    Ani domácím se přihrávka nevydařila. (9:5) (9:5)

03:43
    Palauová vymyslela akci pro Mystygaczovou na trojce, ale ta trestuhodně minula a po doskoku hrají děvčata z Prahy. (9:5) (9:5)

03:22
    Oddechový čas pro hosty. (9:5) (9:5)

03:10
    Vaughnová je dnes při chuti a posílá domácí do trháku. (9:5) (9:5)

01:37
    Po faulu Mystygaczové dává Vaughnová pouze jednu šestku. (7:5) (7:5)

01:22
    Brunsonová tentokráte z pod koše. (6:5) (6:5)

00:55
    Snellová kontruje trojkou k pravého křídla a polky jsou do vedení. (4:5) (4:5)

00:40
    Brunsonová dává dlouhou dvojku z pravého pole. (4:2) (4:2)

00:24
    Polky bleskově srovnávají. (2:2) (2:2)

00:14
    Lardyová po doskoku proměňuje dvojku. (2:0) (2:0)

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

Polkowice jsou zatím v tabulce skupiny C lépe postavené než-li USK Praha. Mají však bilanci 5-6 a jeden zápas odehraný navíc. Pokud by se tedy povedlo splnit domácím basketbalistkám úlohu mírných favoritek, mohli by se dostat na čtvrté místo. Na postupových pozicích však proozatím trůní oba týmy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Moutvička

ZVVZ USK Praha: Skerovičová, Vaughnová, Lardyová, Vítečková, Brunsonová - M. Zrůstová, R. Zrůstová, Dublejevičová, Burgerová, Elhotová, Babkinaová
    CCC Polkowice: Snellová, Palauová, Mystygaczová, Majewská, Ogwumikeová - Owczaraková, Berezhynská, Pussová, Leciejwská, Skoreková