NY Rangers – Philadelphia 2:1 (kon.) | Boston – NJ Devils 2:1 (po s.n.) | Buffalo – Toronto 3:4 (po pr.)
Ottawa – Washington 3:2 (kon.) | Tampa Bay – Florida 5:2 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:3 (kon.)
Detroit – Dallas 4:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 1:4 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 3:2 (po s.n.)
Buffalo Sabres
3:4 (1:1, 1:2, 1:0)
Toronto Maple Leafs
cz Streda 30.01.2013, 01:00 • HSBC Arena Buffalo • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (03:57:57)

Toronto dnes odváží z Buffala důležité dva body, když o své výhře rozhodl střelou zápěstím vteřinu před koncem prodloužení Matt Frattin, který tak byl vyhlášen první hvězdou utkání.

Toronto právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné! Vteřinu před koncem prodloužení a začátkem samostatných nájezdů rozhoduje o vítězství Maple Leafs MATT FRATTIN! Asistence: Joh-Michael Liles.

Sabres právě vstřelili branku!
    Vyrovnáno! Třetí branku Sabres dává přesným bekhendem MICHAIL GRIGORENKO. Asisttence: Mike Weber.

37:46
    Torontu se nabízí dobrá šance na zvýšení náskoku, po zbytek třetiny budou hrát přesilovou hru, na trestnou lavici usedá domácí Jochen Hecht za hrubost.

26:21
    Maple Leafs otáčí skóre! CODY FRANSON dává třetí branku svého týmu a hosté jdou do vedení na 3:2. Asistence: Phil Kessel, Tyler Bozak.

23:40
    Toronto ale bleskově vyrovnává. Druhou branku hostů dává MATT FRATTIN. Asistence: Cody Franson, Leo Komarov.

22:28
    Buffalo jde do vedení! Bekhendem překonává Reimera ANDREJ SEKERA a dává druhý gól domácích. Asistence: Drew Stafford

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 1. třetina:

Buffalo: 5

Toronto: 6

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 15. ominville (Foligno, Vanek), 23. Sekera (Stafford), 48. Grigorenko (Weber) - 10. McClement (Kadri, Kuljomin), 24. Frattin (Franson, Komarov), 27. Franson (Kessel, Bozak), 65. Frattin (Liles)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Brennan, Myers, Ehrhoff, Sulzer, Leopold, Sekera - Gerbe, Hodgson, Pominville - Ott, Ennis, Stafford - Foligno, Grigorenko, Hecht - Scott, Ellis, Kaleta
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Phauef, Kostka, Fraser, Liles, Gunnarsson, Franson - Van Riemsdyk, Bozak, Kessel - McClement, Grabovskij, Kuljomin - Frattin, Kadri, Komarov - M. Brown, Steckel, Orr

Rozhodca: Rooney, Kimmerly - Devorski, Kovachik

Diváci: 18801