Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Písek 6:1 (kon.) | Jihlava – Beroun 6:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 6:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 2:6 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk se ještě nevzdává. I když času už moc není. MARTIN NOVOTNÝ dorazil puk od Holíka do branky. Asistence: Aleš Holík, Michal Hlinka

56:20
    Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za krosček.

55:13
    Hlinka byl nájezdu. Zvolil kličku do bekhendu, jenže Melicharčik si dobře na všechno počkal.

50:54
    Kafan byl úplně sám před Vajnerem. Domácí brankář vytáhl krásný zákrok betonem!

49:52
    Šumperk využívá další přesilovku. Jan Tesařík vystřelil od modré a zlomil hůl. Puk ale ovšem dostal na MARKA HAASE, který tečoval kotouč na správné místo. Asistence: Jan Tesařík, Karel Plášek

47:54
    Vyloučen Václav Drábek na 2+10 za vysokou hůl a nesportovní chování.

44:41
    Další trest pro hosty. Vyloučen Pavel Mrňa na 2 minuty za nedovolené bránění.

43:19
    Tak i domácí fanoušci se konečně dočkali. TOMÁŠ SEDLÁK měl mnoho času. Když se tedy rozmyslel, co s pukem udělat, tak zvolil střelu do šibenice. To se povedlo a hned je na ledě veselo. Asistence: Michal Hlinka

42:04
    To nám také dlouho nevydrželo. Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za držení.

41:49
    Vyloučen Václav Drábek na 2 minuty za hákování.

41:28
    Procházka se dostal do úniku, jenže netrefil nakonec vůbec branku z nadějné pozice.

34:58
    Plášek byl v mezikruží s pukem a chystal se ke střele. Kryštof Kafan jej však hákoval a jsou z toho 2 minuty.

33:07
    Holík trefil ránou od modré konstrukci litoměřické branky.

31:10
    Brunec byl sám před Melicherčikem, měl ovšem málo místa pro střelu. Nakonec to gólman Litoměřic zvládl.

30:50
    Vyloučen Dušan Žovinec na 2 minuty za sekání.

30:36
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    A pět už to je také na skóre pro hosty. Patrik Husák nahrál na FRANTIŠKA GERHÁTA a ten už tak dává pátou branku pro svůj tým. Asistence: František Gerhát

28:20
    Vyloučen Karel Plášek na 2 minuty za hákování. Šumperk dělá všechno pro to, aby byl výsledek ze strany Litoměřic ještě vyšší.

26:18
    Vyloučen Kryštof Kafan, Martin Procházka a Aleš Holík. Důvody trestů upřesníme později.

25:53
    Tohle už je pro domácí moc. Dušan Žovinec nahrál na dobře postaveného ŠIMONA ANTONČÍKA, který vyhnal z branky domácího Štůralu. Asistence: Dušan Žovinec

25:12
    Šumperk hraje opravdu špatně, hosté toho využívají. JAROSLAV HAŠEK objel domácí branku a zakončil pod Štůralovu lapačku. Asistence: Petr Šinágl, Martin Novák

23:00
    Gerhát při dorážce trefil tyč!

21:49
    Vyloučen Tomáš Pastor na 2 minuty za hrubost.

20:45
    To ovšem vůbec nevadí. Gerhát přihrál po buly na PAVLU MŔŇU, který úžasnou střelou překonal Štůralu. Asistence: František Gerhát

17:35
    Vyloučen Martin Procházka na 2 minuty za vražení.

13:51
    Je tady dvojnásobné vyloučení na straně hostů. Ondřej Martinka dostal 2 minuty za podražení a Kryštof Kafan také za podražení.

11:49
    Hosté se dostávají do vedení. TOMÁŠ RUBEŠ ujel domácím hráčům a dobře zakončil pod břevno Štůralovy branky. Asisntence: Martin Procházka

05:19
    A další šance hostů! Míka nahodil od modré a Mrňa jen tak trochu nasměroval puk. Naneštěstí pro hosty do místa, kde stál zrovna Tomáš Štůrala.

04:16
    Hašek mohl dorážet do prázdné, ovšem puk přeskočil jeho hůl!

03:52
    Karel Plášek ho nedovoleně bránil a dostal tak 2 minuty.

03:52
    Gerhátovi chyběl kousek, aby dostal kotouč do branky!

03:08
    Vyloučen Daniel Sobotka a Tomáš Sedlák na 2 minuty. První za držení a druhý za napadení. Hraje se 4 na 4.

02:13
    To nám dlouho nevydrželo. Vyloučen Aleš Staněk na 2 minuty za podražení.

02:08
    Vyloučen Šimon Antončík na 2 minuty za sekání.

Luboš Heider

Góly a asistencie: 44. Sedlák (Hlinka), 50. Haas (Tesařík, Plášek), 59. Novotný (Holík, Hlinka) - 12. Rubeš (Procházka), 21. Mrňa (Gerhát), 26. Hašek (Šinágl, Novák), 26. Antončík (Žovinec), 31. Gerhát (Husák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Novotný, Holík - Gewiese, Tesařík - Pastor, Sedlák T. - Plášek, Staněk, Haas - Finsterle, Hlinka, Rufer - Červenka, Hulva, Brunec - Skoumal, Cink
    HC Stadion Litoměřice: Melicherčík (Hruška) - Evan, Martinka - Husák, Míka - Žovinec, Drábek - Sobotka, Kolář - Novák, Hašek, Šinágl - Simon, Gerhát, Mrňa - Antončík, Rubeš, Procházka - Kafan, Slížek, Kloz

Rozhodca: Jeřábek A. - Adamec, Poruba