Real Betis – Atlético Madrid 1:1 (kon.) | Malaga – Barcelona 2:4 (kon.)
Real Betis
1:1 (0:1)
Atlético Madrid
cz Štvrtok 24.01.2013, 20:00Španielsky pohár

Je za námi odvetné utkání čtvrtfinále španělského poháru Copa del Rey mezi Realem Betis a Atléticem Madrid. Domácí sice dokázali v závěru z penalty srovnat na 1:1, přesto se z pohodlného postupu radují hráči madridského týmu, kteří v prvním domácím utkání vyhráli 2:0. Již nyní tedy známe první semifinálovou dvojici. Hned příští týden by Atlético mělo hrát zápas se Sevillou, odveta pak bude na programu na konci února. (21:50:34)

90+2
    Na hrací ploše zůstal ležet s hodně divokými bolestivými grimasami Nono, faul se ale nepíská.

90+2
    Hráči Betisu se snaží ještě svého soupeře zatlačit, očividně by rádi dnešní utkání alespoň vyhráli.

90+1
    Raul García byl nyní v ofsajdu, rozehrávat budou domácí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Sám faulovaný JORGE MOLINA pokutový kop bezpečně proměnil a na začátku devadesáté minuty srovnává na 1:1!

89
    Po faulu na Molinu je tu pokutový kop pro domácí!

88
    Domácí se tlačí do útoku, pořád jsou ale daleko od brány Courtoise.

86
    Domácí kopali přímý kop. Po centru do vápna se míč odrazil za brankovou čáru. Nebude z toho ale ani roh, jen odkop od brány.

85
    Pět minut před koncem je jasno, že do semifinále poháru postoupí hosté z Madridu. Otázkou zůstává, jak skončí dnešní zápas.

84
    Poslední desítky vteřin patřili domácím, nyní se ale již opět hraje ve středu hřiště.

83
    Centr do vápna posílal Sevilla, hosté ale balon v pohodě odehráli mimo vápno.

83
    Hosté se nakrátko dostali pod lehký tlak, nakonec je z toho rohový kop.

81
    Ve vápně soupeře padl teatrálně k zemi Vadillo, penalta se samozřejmě nepíská.

80
    U balonu jsou stále domácí, hraje se ale stále ve středu pole.

79
    Hostující Raul García nyní dostal žlutou kartu.

78
    Stále se hraje jen na polovině hřiště, stadion Raelu Betis se rychle vyprazdňuje.

76
    Pomalu se blíží závěr zápasu a utkání se vyloženě jen dohrává. Ani jedno z mužstev se nikam nežene.