HK DOXXbet Detva
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HK Orange 20
Streda 23.01.2013, 17:30 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine sa už nič nezmenilo a tak domáca Detva víťazí nad HK Orange 20 v pomere 2:1.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:37:18)

60:00

59:34
    Domáci v plnom počte.

59:24
    Trest Martina Krasničana sa končí, pokračuje presilová hra Detvy o jedného hráča.

57:34
    Erik Černák vyhadzuje puk a odchádza na trestnú lavicu, kde si odsedí dve minúty. HK Orange 20 čaká 110 sekundové oslabenie o dvoch mužov.

57:24
    Martin Krasničan si odchádza sadnúť na dve minúty na trestnú lavicu za napadnutie. Hostia sa budú musieť brániť.

49:08

47:08
    Domáci Juraj Petro je vylúčený na dve minúty za sekanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

V polovici druhého dejstva najskôr vyrovnal na 1:1 domáci Juraj Petro a obrat Detvy dokonal v závere tretiny Martin Trochta. Domáci tím tak po dvoch tretinách vyhráva 2:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:40
    Detva dala gól!
    MARTIN TROCHTA posiela domáce mužstvo do vedenia! Asistenciu si pri jeho presnom zásahu pripisuje Michal Hrčka a Michal Šúrek.

36:08

34:08
    Hostia si teraz dlho nezahrali v plnom počte. Adrián Sloboda si odsedí dve trestné minúty za vyhodenie puku.

33:55
    Hostia v plnom počte.

31:55
    Hosťujúci Tomáš Gula dostáva dvojminútový trest za hrubosť.

30:56
    JURAJ PETRO vyrovnáva na 1:1! Asistenciu na vyrovnávajúcom góle má Martin Trochta a Daniel Neumann.

30:00
    Dnešné stretnutie sleduje 202 divákov.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 31. Petro (Trochta, Neumann), 40. Trochta (Hrčka, Šúrek) - 4. Šoltés (Šille)

HK DOXXbet Detva: Škrečko - Hataš, Špila, Buda, Srnka, Hegyi - Neumann, Mačkovič, Štepán, Mahdalík, Kanaet - Hrčka, GutWald, Šúrek, Trochta, Petro - Pač, Nemček, Fekiač, Nociar, Kamzík
    HK Orange 20: Mikoláš - Černák, Rosandić, Pardavý, Šille, Šoltés - Bačik, Gula, Milý, Horvát, Ambroz - Dubeň, Dinda, Predajniansky, Šiška, Bondra - Boboš, Sloboda, Petráš, Krasničan, Žilka

Rozhodca: Martin Gašparík - Tomáš Holienka, Jozef Farkaš