Argentína – Katar 30:26 (kon.) | Saudská Arábia – Alžírsko 24:28 (kon.) | Čierna Hora – Čile 34:30 (kon.)
Srbsko – Španielsko 20:31 (kon.) | Slovinsko – Egypt 31:26 (kon.) | J. Kórea – Austrálie 36:14 (kon.)
Maďarsko – Poľsko 27:19 (kon.) | Chorvátsko – Bielorusko 33:24 (kon.)
Čierna Hora
34:30 (18:11)
Čile
cz Pondelok 21.01.2013, 17:45 • Pabellón Multiusos de Guadalajara • Majstrovstvá sveta mužov

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:13:58)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen: Rade Mijatovič (Černá Hora).

Chile zaspalo v prvním poločase a i přesto, že byli lepší v tom druhém, nakonec se jim náskok soupeře stáhnout nepodařilo a v prvním utkání Prezidentského poháru prohrává 30:34.

Zalouženým vítězem dnešního utkání se stává Černá Hora, které se povedl zejména první poločas, který dokázala vyhrát o sedm branek.

60
    Konec zápasu. (34:30) (34:30)

60
    V závěru utkání padá jedna branka za druhou, oba týmy již abdikovali na obranu, ale je konec! (34:30) (34:30)

60
    Emil Ludwig Feuchtmann Pérez bojuje, dává devětadvacátou branku Chile. (33:29) (33:29)

59
    Vujovič využívá chyby v rozehrávce soupeře. (33:28) (33:28)

59
    I když Emil Ludwig Feuchtmann Pérez ještě snižuje. (32:28) (32:28)

58
    Je rozhodnuto, Vujovič zvyšuje na 32:27, vítěz utkání je jasný. (32:27) (32:27)

58
    Čtyřbranková ztráta se bude Chilanům těžko stahovat, každopádně Černá Hora si bere oddechový čas. (31:27) (31:27)

57
    Roganovič dává branku! (31:27) (31:27)

55
    Šestadvacátou branku Chile dává Patricio Martínez Chávez, bude to v závěru ještě drama? (30:26) (30:26)

54
    Až nyní se Erwim Jan Feuchtmann Pérez prosazuje z levé spojky. (30:25) (30:25)

54
    Ale ten Chilané nedávají. (30:24) (30:24)

53
    Ševaljević je vyloučen za faul na Salinase. Navíc Chile má k dispozici sedmimetrový hod. (30:24) (30:24)

53
    Fahrudin Melič zvšuje vedení Černohorců. (30:24) (30:24)

53
    Jistota Černé Hory - Roganovič dává devětadvacátou branku. (29:24) (29:24)

52
    Vzápětí ale Harald Feutchmann Pérezv obraně fauluje a je vyloučen! (28:24) (28:24)