Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Prešov – Detva 2:3 (po s.n.) | Prievidza – Topoľčany 0:7 (kon.)
Bardejov – Michalovce 4:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 3:1 (kon.) | Senica – Trebišov 3:1 (kon.)
HC Dukla Senica
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
HK STEEL Team Trebišov
Piatok 18.01.2013, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine sa už na výsledku nič nezmenilo a tak Senica víťazí nad Trebišovom 3:1.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:02:07)

60:00

58:23
    Hostia v plnom počte.

56:23
    Martin Kovaľ odchádza na trestnú lavicu, kde si odpyká dvojminútový trest za držanie protihráča. Trebišov sa bude musieť brániť.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 810 divákov.

52:21
    Domáci v plnom počte.

50:21
    Domáci Marek Mikolášek je v tomto stretnutí druhýkrát potrestaný dvojminútovým trestom. Teraz je to za držanie protihráča.

41:02

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhom dejstve najprv Martin Schnelly gólom v oslabení znížil domáci náskok na 2:1, no v závere tretiny zaznamenal svoj druhý gól v zápase Ľubomír Vaškovič a tak môže byť po dvoch tretinách spokojnejší domáci tím, ktorý vedie 3:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:02
    Domáci hokejista, Martin Mikolášek, si odchádza odsedieť dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre.

37:08
    Senica dala gól!
    ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ svojim druhým gólom v zápase zvyšuje náskok domáceho tímu na 3:1. Asistenciu si pripisuje Marek Mikušovič a Ondrej Janík.

31:20

30:44
    Trebišov dal gól!
    MARTIN SCHNELLY gólom v oslabení znižuje náskok Senice na rozdiel jedného gólu, bez asistencie!

29:20
    Hosťujúci Mário Pisio je vylúčený na dve minúty za sekanie.

20:58

20:01
    Začala druhá tretina.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL Team Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Vaškovič (Mikušovič, Janík), 8. Penák (Lantoš), 38. Vaškovič (Mikušovič, Janík) - 31. Schnelly

HC Dukla Senica: Peksa - Ivičič, Janík, Vaškovič, Surovka, Mikušovič - Salajka, Šedivý, Lantoš, Hreus, Penák - Škápik, Beťko, Mikolášek, Zemko, Rajčák - Cibulka
    HK STEEL Team Trebišov: Bobkovič - Ružička, Antal, Podsedlý, Grega, Wesselényi - Ficko, Valko, Schnelly, Miľovčík, Kovaľ - Pačuta, Oravec, Pisio, Pavličko

Rozhodca: Juraj Hauko - Michal Mĺkvy, Jozef Kováč