Bologna FC
cz Utorok 15.01.2013, 21:00 • Giuseppe Meazza (Miláno) • Taliansky pohár

120
    Inter Milán právě vstřelil branku!

ANDREA RANOCCHIA si výborně naskočil na míč z rohového kopu, špatné vyběhnutí brankáře Agliardiho mu umožnilo ho přelobovat. Inter jde tak v poslední minutě nastavení do vedení 3:2.

84
    Bologna právě vstřelila branku!

Opravdu nečekaný závěr utkání, dvě branky během tří minut. Po krásném centru do vápna Interu si dobře naběhl MANOLO GABBIADINI, který tečí z malého vápna srovnává na 2:2.

81

ALESSANDRO DIAMANTI naprosto bezchybně zatočil míč z přímého kopu, brankář Handanovic se pouze díval. Bologna snižuje a vrací se do zápasu.

77

RODRIGO PALACIO si výborně našel prostor ke střele mezi třemi obránci, jeho technická střela skončila přesně v levém horním rohu brány, Inter zvyšuje své vedení.

34

FREDY GUARIN si krásně dokázal udělat prostor mezi hostujícími obránci, jeho střela z vápna skončila v levém horním rohu brány. Inter jde do vedení.