Schiavoneová – Kvitová 1:2 (kon.) | Lučičová-Baroniová – Šafářová 0:2 (kon.)
Rybáriková – Muguruza 1:2 (kon.) | Sestini Hlaváčková – Vekić 0:2 (kon.)
Daniilidouová – Plíšková 2:1 (kon.) | Arnová – Čepelová 0:2 (kon.)
7 5 6
Karolína Plíšková
1
5 7 4
cz Utorok 15.01.2013, 05:44Australian Open - ženy - Australian Open (tvrdý povrch)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (08:36:09)

Česká tenistka Karolína Plíšková dnes nenapodobila svou sestru Kristýnu, která si poprvé v kariéře vybojovala postup do druhého kola. Karolína, která se v letošním roce poprvé představila v hlavním turanji úvodního grandslamu sezóny, se musí spokojit s působením v prvním kole. Na víc její výkon nestačil, protože po většinu zápasu byla dnes horší, než její soupeřka. Zejména na servisu se Češka trápila a v průběhu zápasu ztratila neskutečné množství servisů, nakonec i ten poslední, kterým soupeřka vyhrála zápas.

V dnešním dramatickém a pěkném zápase se nakonec ze zaslouženého vítězství raduje čtyřiadevadesátá hráčka žebříčku WTA, Eleni DAIILIDOUOVÁ, která byla po většinu utkání lepší a nakonec zvládá třísetovou bitvu lépe. Postupuje tak do druhého kola, opakuje svůj výkon z posledního ročníku a bude v něm bojovat o postup do třetího kola, což je maximum, které kdy jedenatřicetiletá Řekyně na Australian Open uhrála.

Konec zápasu

6:4
    Nedobře, Eleni Daniilidouová bere své soupeřce servis, získává třetí set v poměru 6:4 a vítězí v celém utkání po setech 7:5, 5:7 a 6:4.

A-40
    Čtvrtý mečbol Daniilidouové. Jak obstojí česká tenistka v této chvíli?

40-40
    Třetím esem ve třetím setu Plíšková mečbol odvrací.