Srbsko – J. Kórea 31:22 (kon.) | Macedónsko – Čile 30:28 (kon.) | Nemecko – Brazília 33:23 (kon.)
Chorvátsko – Austrálie 36:13 (kon.) | Island – Rusko 25:30 (kon.) | Slovinsko – Saudská Arábia 32:22 (kon.)
Argentína – Čierna Hora 28:26 (kon.) | Maďarsko – Egypt 32:23 (kon.) | Dánsko – Katar 41:27 (kon.)
Poľsko – Bielorusko 24:22 (kon.) | Francúzsko – Tunisko 30:27 (kon.)
Slovinsko
32:22 (17:15)
Saudská Arábia
cz Sobota 12.01.2013, 18:00Majstrovstvá sveta mužov

A je dobojováno. Slovinci díky perfektnímu výkonu ve druhém poločase navýšili své vedení a porazili svého soupeře o deset branek.
    Saudská Arábie prohrála hlavně kvůli špatně zvládnuté části druhého poločasu, ve kterém nebyla schopna za patnáct minut vstřelit ani jeden gól. (32:22) (19:32:07)

60
    Konec zápasu. (32:22) (32:22)

60
    Brankář Skof skvělým zákrokem zneškodnil sedmimetrový hod. (32:22) (32:22)

60
    Slovinsko bude dohrávat zápas v oslabení. (32:22) (32:22)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (32:22) (32:22)

59
    Arabové již rezignovali, další gól střílí ze samostatného úniku Marguc. (32:22) (32:22)

59
    Další navýšení výsledku obstaral Marguc. (31:22) (31:22)

59
    Kavticnik vrací svému týmu osmigólový náskok. (30:22) (30:22)

58
    Hosté korigují scóre zásluhou Alabdulaliho. (29:22) (29:22)

57
    Alharbi si jde odpočinou na střídačku. Slovinci budou mít k dispozici přesilovku. (29:21) (29:21)

56
    Skof skvělým zákrokem vytěsnil střelu Alazaera mimo svoji svatyni. (29:21) (29:21)

56
    Brankář Skof předvedl dobrý zákrok, přesto ale bude po faulu následovat sedmimetrový hod. (29:21) (29:21)

55
    Ve vyložené šanci se ocitl Marguc, který ale netrefil vůbec prostor branky. (29:21) (29:21)

55
    Slovinci hrají v plném počtu. (29:21) (29:21)

54
    Alzaer snižuje na rozdíl osmi branek. (29:21) (29:21)

53
    Dvacátou branku Arábie střílí Alabdulali. (29:20) (29:20)

53
    Hosté mají k dispozici početní výhodu. (29:19) (29:19)

53
    Marguc se prosazuje z pozice křídla. (29:19) (29:19)

52
    Ten ale již tentokrát nedokázal zastavit přesnou střelu Alabase. (28:19) (28:19)