Francúzsko U23 – SR 18 5:2 (kon.) | Japonsko U18 – Nórsko U18 3:2 (kon.) | Švajčiarsko U18 – Rakúsko U18 9:0 (kon.)
Francúzsko U23
5:2 (3:0, 0:0, 2:2)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Utorok 08.01.2013, 13:00Majstrovstvá sveta žien do 18 rokov - I. divízia

Naše dievčatá zakončili turnaj s jedinou výhrou nad Rakúskom a obsadili konečné piate miesto. V tretej tretine síce mali navrch s Francúzskom - strely 11-16 (celkovo 33-33), no zápas prehrali pomerne jasne.

Za pozornosť ďakuje a lúči sa s Vami Patrik Kelemen. (14:58:38)

60:00

59:24
    Slovensko dalo gól! Kozmeticky ešte upravujeme skóre po využití presilovky! Strelcom gólu je IVETA KLIMÁŠOVÁ. Asistencie: Lucia Záborská, Barbora Latečková.

57:29
    Leclercová (FRA) dve minúty za držanie.

56:14
    Francúzsko dalo gól!
    Ďalší klinec do rakvy nám uštedrila MAELLE RIOUXOVÁ! Asistencie: Clara Rozierová, Maud Pousseová.

54:48
    LUCIE DELCROIXOVÁ zrejme rozhoduje tento zápas gólom na 4:1! Asistencia: Joanna Andrianjafyová.

47:14
    Máš rozlet zastavuje nedovoleným bránením Iveta Klimášová - dostáva trest na dve minúty.

44:23
    Slovensko dalo gól! Využívame presilovku a znižujeme vďaka DENISE LALÍKOVEJ! Asistencie: Kristína Oberčianová, Iveta Klimášová.

42:35
    Lager Lacombeová (FRA) 2 minúty - držanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

Strely v 2. tretine 10-12, celkovo 22-17.

40:00
    Druhá tretina skončila.

26:55
    Zahráme si presilovku, Francúzsko malo príliš veľa hráčok na ľade.

20:01
    Začala druhá tretina.

Strely po 1. tretine: 12-5.

20:00
    Prvá tretina skončila.

13:02
    Leclercová (FRA) hákovala a pôjde na trestnú lavicu (2 min.).

11:34
    A Francúzky to trestajú! JADE VIXOVÁ využíva preislovku. Asistencie: Audrey Lager Lacombeová, Estelle Duvinová.

Patrik Kelemen

Góly a asistencie: 3. Duvinová (Vixová), 3. Parmentová (Pellouxová, Rozierová), 12. Vixová (Lacombeová, Duvinová), 55. Delcroixová (Andrianjafyová), 57. Riouxová (Rozierová, Pousseová) - 45. Lalíková (Oberčianová, Klimášová), 60. Klimášová (Záborská, Latečková)

Francúzsko U23: Morinová (Lambertová) - Villiotová, Lager Lacombeová (A), Parmentová, Leclercová, Riddeová (C), Pousseová, Pellouxová - Vixová, Duvinová, Bauerová - Hautereauová, Riouxová, Rozierová - Delcroixová, Andrianjafyová (A), Dufayardová - Wrembelová, Lopézová,
    Tréner: Nolwenn Rousselle.

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jablonovská (Hullová) - Vanerková, Lalíková, Curmová, Žitňanská, Zálešáková, Klimášová, Pálová - Oberčianová (A), Fortunová, Gorecká - Latečková (C), Mikesková (A), Novotná - Záborská, Mišková, Kollová - Fedoročková, Bačová.
    Tréner: Ján Valúch.

Rozhodca: Weissová (GER) - Heikkinenová (FIN), Jounenová (SUI)