6 6
Lucie Šafářová
0
2 4
cz Pondelok 31.12.2012, 02:40 • Queensland Tennis Center, Brisbane • WTA Brisbane - Brisbane International presented by Evie (tvrdý povrch)

6:4
    Jak symbolické - Šafářová osmou dvojchybou ve druhém setu daruje dnešní utkání své soupeřce a na turnaji v Brisbane končí již v prvním kole.

A-40
    Lisická si jde za svým cílem, další povedený return druhého servisu Šafářové a následný přesný forhend - mečbol č. 2.

40-30
    Ano, další vítězný úder Lisické, první mečbol!

4:4
    Důležitý bod pro Češku, kdyby ztratila svůj servis, byla by již situace kritická.

A-40
    Pěkný výměna končí vítězným lobem Lisické, další brejkbol pro německou tenistku, která udává tempo hry.

3:3
    Dvojchybou se Šafářová připravuje o své podání, Lisická si vzala zpět svůj ztracený servis a začíná se od znova.

1:3
    Tak to si Lucie určitě oddechla, nyní si pomohla třemi skvělými servisy, třetí bod pro Šafářovou.

40-30
    Dvojchyba, Lisická má brejkbol.

0:1
    Zkažený forhend Lisické, to se zatím příliš často nevidí v tomto utkání, každopádně je z toho první brejk české tenistky!

6:2
    Tato výměna potvrdila, v jaké pohodě Lisická je. Šafářová měla několik příležitostí k vítěznému úderu, soupeřka ale vše zvládla a zakončila v nouzi křižným prohozem po lajně! První set získává Lisická.

40-0
    Dvojchyba, tři setboly pro Sabine Lisickou.

30-40
    Nyní se Šafářová trefuje do prvního servisu soupeřky, Lisická zkouší obraný bekhend, ten ale končí v síti. První brejkbol pro Češku!

4:2
    Ano, Lisická si věří při druhém servisu soupeřky, další povedený return znamená získané podání Šafářové!

A-40
    Nádherná výměna, nejhezčí zatím a nejdelší, ale s vítězným koncem pro Němku, která trefuje křižný forhend do protipohybu soupeřky. Další brejkbol pro Lisickou.

A-40
    Další nevynucená chyba české tenistky, čtvrtý brejkbol pro Lisickou.

2:2
    Ještě, že Lisická má problémy s příjmem. Šafářová si podržela své podání.

40-30
    Další skvělý úder ze základní čáry, tam je Lisická neskutečně silná. První brejkbol v utkání!

30-15
    Eso, které nejprve rozhodčí zahlásili jako aut, ale jestřábí oko potvrdilo, že míček byl správný - ale pozor, hlavní sudí je jiného názoru, druhé podání!