Hradecká – Pavľučenkovová 1:2 (kon.) | Kvitová – Suárezová-Navarrová 2:0 (kon.)
3 6 3
Anastasia Pavľučenkovová
2
6 3 6
cz Nedeľa 30.12.2012, 04:15 • Court 1, Brisbane • WTA Brisbane - Brisbane International presented by Evie (tvrdý povrch)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (06:01:40)

Ruska vstoupila lépe do dnešního utkání a první set také získala poměrem 6:3. Lucie Hradecká poté ve druhém setu zlepšila zejména údery ze základní čáry, lépe se jí také dařilo returnování a zaslouženě si došla pro vítězství 6:3. Bohužel pro ni, Pavljučenkovová se na rozhodující sadu dokázala lépe zkoncentrovat, zpřesnila podání, začala hrát opět svou nátlakovou hru, kterou donutila soupeřku k chybám a nakonec získala třetí set a tím pádem i celý zápas ve svůj prospěch a postoupila do dalšího kola.

Skončilo dnešní tenisové utkání 1. kola turnaje v Brisbane, v němž potvrdila svou roli favoritky Ruska Anastasia Pavljučenkovová, která porazila svou dnešní soupeřku, Češku Lucii Hradeckou ve třech setech 3:6, 6:3, 3:6.

Konec zápasu

3:6
    Je to tady, pokaženým returnem končí Lucie Hradecká svou pouť na turnaji v Brisbane, do dalšího kola postupuje Anastasia Pavljučenkovová.

0-40
    Je to tak, nabíhaný forhend přesně do rohu, Hradecká pouze v roli přihlížející.

0-30
    Další nevynucená chyba české tenistky, Ruska si jde pro vítězství.

0-15
    Hradecká chybuje.

3:5
    Čistá hra Hradecká, Pavljučenkovová jde podávat na vítězství v dnešním utkání.

40-0
    Razantní volej Češky ze sítě. Tři gemboly.

30-0
    Nevynucená chyba Rusky.

15-0
    Dlouhá výměna na jejímž konci je nepřesný forhend Rusky po lajně.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Lucie Hradecká.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Pavljučenkovová vyhnala soupeřku ven z kurtu a po náběhu na síť končí výměnu přesným volejem.

40-A
    A následně esem pro sebe získává výhodu.

40-40
    Ale ten soupeřka odvrací.

40-30
    Pavljučenkovová kazí úder ze základní čáry, česká tenistka má k dispozici jeden brejkbol.

30-30
    Když je nejhůř, Pavljučenkovová si pomůže náběhem na síť, kde je dnes excelentní.

30-15
    Vau, další skvělý return. Hradecká trestá menší úspěšnost soupeřky při prvním servisu!