Liége – Beerschot 3:0 (kon.) | Anderlecht – Lierse 4:1 (kon.)
Standard Liége
3:0 (1:0)
KFCO Beerschot Wilrijk
cz Štvrtok 27.12.2012, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (19:52:45)

O osudu utkání rozhoda zřejmě branka do šatny, kterou již ve druhé minutě nastavení vstřelil Batshuayi. Ve druhém poločase se pak v 54.minutě dokázal prosadit Van Damme a zvýšil vedení Lutychu na 2:0. Vítěznou branku vstřelil v minutě sedmašedesáté Ezekiel.

Dnešní utkání, ve kterém bylo jasně lepší domácí mužstvo, je za námi. Díky přesné, rychlé a kombinační hře, si vítězství a tři body připisují na své konto hráči Standardu Lutych, kteří přehráli svého soupeře jasně 3:0.

90+2
    Rohový kop je rozehrán "na krátko", ale o míč domácí fotbalisté rychle přichází.

90+1
    Ještě se domácím povedlo vybojovat rohový kop.

90+1
    Ještě dvě minuty se bude hrát dnešní utkání, které se ale již pouze dohrává.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby. Rozhodčí jistě nějakou minutu ještě nastaví.

89
    Ezekiel se opět tlačí do zakončení, ale je odmáván a odpískán ofsajd.

88
    Hosté se ale dokázali ubránit. Přesto se však již musí smířit se ztrátou všech bodů, dnešní utkání spěje do svého závěru.

87
    Vhazování domácích z pravé strany v blízkosti pokutového území hostů.

86
    Převahu domácího týmu vyjadřuje statistika střel přímo na bránu - 9 : 2 pro Standard!

86
    Ale obrana Standardu nemá sebemenší problémy s tímto kopem.

85
    Rohový kop pro Beerschot.

84
    Stijnen opět vykpává a opět je to pouze míč pro sopeře.

82
    Naopak, domácí střílí z každé lepší pozice, jako nyní Van Damme, který z levé strany, místo centru, volí dobře točenou střelu, míč však končí těsně vedlě pravé spojnice břevna a tyče brány hostů.

81
    Nic z toho ale hosté nevytěžili, poměr střel z jejich strany v tomto poločase je opravdu špatný.