Linz – Znojmo 5:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
5:3 (1:1, 0:2, 4:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 23.12.2012, 17:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • bet-at-home ICE Hockey League

50:30
    Přesilovka Znojma. Mitterdorfer (LIN) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

41:18
    Domácím se otvírá šance na snížení. Burke Henry (ZNO) vyloučen za nedovolené bránění.

35:15
    Přesilovka pro Znojmo. Patrick Spannring (LIN) vyloučen za krosček.

27:04
    Linz má šanci na vyrovnání, za podražení putuje na trestnou lavici Bryan Bickell (ZNO).

20:00
    Po skončení třetiny inkasuje dvě minuty za nedovolenou výstroj Jan Šeda (ZNO), domácí tak začnou po návratu na led přesilovkou.

05:49
    První vyloučení také na straně Znojma, Aleš Sova (ZNO) pyká za držení.

00:41
    Znojmo bude hned v úvodu hrát přesilovku, za vražení na hrazení je vyloučen Brian Lebler (LIN).

Lukáš Peroutka

Góly a asistencie: 7. Lebler (Ouellette, Irmen), 43. Lebler (Dorion, Irmen), 48. Oberkofler (Engelhardt), 55. Lebler (Ouellette, Murphy), 56. Grabher Meier (Oberkofler, Engelhardt) - 3. Havlík (Štach), 23. Šeda (Havlík, Kulmala), 31. Jarůšek

Steinbach Black Wings Linz: LeNeveu (Hirn) – Murphy, R. Lukas, Hedlund, MacDonald, Dorion, Mitterdorfer, Scholz, Mayr – Lebler, Ouellette, Irmen – Baumgartner, Hisey, Leahy – Grabher Meier, Oberkofler, Engelhardt – Spannring, P. Lukas, Mairitsch.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Henry, Pláněk, Wharton, Bořuta, Stehlík, Štach, Kulmala, Sova – Jarůšek, Fiala, Bickell – Strömberg, Bartoš, Lattner – Podešva, Šeda, Havlík – Komínek, Beroun, Rožník.

Rozhodca: Bogen, Podlesnik – Ettlmayr, Kalb