Znojmo – Villach 5:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
EC Villach SV
cz Sobota 22.12.2012, 17:15 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (19:14:06)

59:31
    Villach to zkusí bez gólmana!

59:31
    Potrestán Špaček (ZNO) - 2 minuty za krosček.

58:30
    Ovšem nedaří se jim to. Villach nyní dobře brání a všechny střely blokuje.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty zápasu. Znojemští mají kotouč na holi a snaží se ještě o nějakou útočnou akci.

54:14
    Akce dva na jednoho v podání Villachu končí neúspěchem. Alagic netrefil branku.

51:54
    Kotouč ve středním pásmu. K vidění není žádná šance. Orli si výsledek již pohlídají.

49:54
    Domácí v plném počtu. Villach ani nevystřelil.

49:38
    Orli se bez problémů brání. Všechny kotouče včas posílají pryč.

47:54
    Hobza (ZNO) - 2 minuty za hákování.

47:54
    Alagic si poradil se znojemskou obranou a dostal se až před gólmana. Při pokusu o blafák jej však Helešic o kotouč obral.

46:59
    Nedostali však ani před Helešice. Také Hobza je na ledě.

46:24
    Hosté jsou kompletní a zahrají si krátkou přesilovku.

45:40
    Michalica dostal přihrávku na modrou a z první vystřelil švihem. Schluderbach vyrazil puk betonem.

44:59
    Síly na ledě se vyrovnají. Potrestán Hobza (ZNO) - 2 minuty za podražení.

44:24
    Siutz (VIL) - 2 minuty za nedovolené bránění a Rauchenwald (VIL) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

43:07
    Villach je kompletní.

42:54
    Domácí se drží před Schluderbachem, ale chybí jim štěstí v koncovce.

41:34
    Desetiminutovým osobním trestem potrestán Schejbal (ZNO).

41:07
    Hosté hráli v šesti, trest si odpyká Kompain (VIL).

40:55
    Znojmo se i tentokrát ubránilo, Tichý je na ledě.

40:01

Ve třetím dějství byl na ledě vidět prakticky jen jediný tým. Znojmo dalo svému soupeři tři góly a před poslední třetinou si drží pohodový náskok.

40:00

38:55
    Pět na pět se dlouho nehrálo. Tichý (ZNO) - 2 minuty za hákování.

37:53
    Znojmo je v plném počtu.

36:45
    Ani Rakušanům se přesilová hra nedaří. Orli všechny puky včas vyhazují.

35:53
    Další trest. Tentokrát si dvě minuty odsedí Nahodil (ZNO) - 2 minuty za sekání.

34:05
    Domácí celek při své přesilovce ani nevystřelil. Steiner je zpět na ledové ploše.

32:05
    A nyní si zahrají početní výhodu oni. Vyloučen Steiner (VIL) - 2 minuty za hákování.

31:33
    Orli jsou v plném počtu. Bez problémů se ubránili.

29:33
    Na trestnou lavici míří i Nováček (ZNO) - 2 minuty za faul loktem.

29:02
    Potrestán Leiler (VIL) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

27:50
    Domácí celek je kompletní.

27:44
    Villach střídá gólmany. Mezi tyče se postaví Lukas Harald Schluderbach.

27:44
    Orli právě vstřelili branku!
    Do brejku v oslabení se dostal MICHAEL SCHEJBAL, jemuž se blafák sice nepovedl, ale přesto procedil černou gumu mezi nohama Stroje. Asistence: Jan Koňařík.

25:50
    Vyloučen Nováček (ZNO) - 2 minuty za sekání.

25:31
    Do střely Aleše Pelikána z ostrého úhlu vložil hůl MICHAL TELESZ a nasměroval puk pod horní tyčku. Asistence: Aleš Pelikán, František Nahodil.

24:54
    Orli jsou v plném počtu.

24:40
    Schejbal se dostal do protiútoku, avšak trefuje pouze výstroj Stroje.

22:54
    Vyloučen Bukáček (ZNO) - 2 minuty za nedovolené bránění.

22:14
    FRANTIŠEK NAHODIL proměňuje trestné střílení. Znojemský útočník namířil puk mezi betony Stroje.

22:14
    Nahodil byl v úniku faulován. Je nařízeno trestné střílení.

20:01

Znojmo nevstoupilo do utkání nejlépe. Již ve čtvrté minutě prohrávalo o dva góly, ale domácí během minuty vyrovnali a ve zbytku třetiny na ledě dominovali. Další branky se však nedočkali.

20:00

19:19
    Třetina se dohrává v útočném pásmu Orlů.

18:09
    Znojmo se ubránilo a je kompletní.

17:02
    Na Helešice lítá jeden kotouč za druhým. Znojemský gólman však zatím vzdoruje. Herzog střelou z mezikruží těsně minul.

16:09
    Domácí jdou do tří. Michalica před brankou srazil jednoho z protihráčů. Michalica (ZNO) - 2 minuty za napadení.

15:46
    Potrestán Hobza (ZNO) - 2 minuty za faul kolenem.

15:40
    Znojemští mladíci se dostali do tempa. Mají více ze hry než Rakušané, k dalšímu gólu chybí málo.

14:30
    Brunner je na ledě. Villach se ubránil i druhému oslabení.

13:40
    Ze stejné pozice nebyl nyní úspěšnější ani Telesz. Villach se po minutě může konečně osvobodit.

12:30
    Na trestnou lavici odchází Brunner (VIL) - 2 minuty za hákování.

12:17
    Nahodil střelou z mezikruží přestřelil rakouskou klec. Znojmo má výhodu, Villach se dopustil faulu.

11:01
    Villach je nadále pod tlakem, ale většinu střel soupeře blokuje.

10:17
    Domácí sice po většinu této přesilové hry drželi puk v útočném pásmu, ovšem nedostali se do vážnější šance. Soupeř je opět v pěti.

08:17
    Villach hrál v šesti. Trest si odpyká Konig (VIL).

07:08
    A je vyrovnáno! Do přečíslení unikli ALEŠ PELIKÁN a Michael Shejbal. První jmenovaný vystřelil po přihrávce z bezprostřední blízkosti a poslal kotouč mezi odkryté tyče. Asistence: Michael Shejbal.

06:29
    ZBYNĚK HORÁK střelou z mezikruží snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Jakub Fusek.

06:05
    Bukáček vystřelil z ostrého úhlu, puk se odrazil od betonu Stroje přímo na hůl Kastnera, avšak ten byl na poslední chvíli zablokován.

03:36
    Villach právě vstřelil branku!
    Hosté využívají bleskurychle přesilovou hru. NICO BUNNER dostal přihrávku mezi kruhy a bez přípravy vystřelil nad rameno Helešice. Asistence: Alexander Rauchenwald, Daniel Kronig.

03:16
    Potrestán Pelikán (ZNO) - 2 minuty za sekání.

02:08
    Přečíslení dva na jednoho. Patrick Ratz upoutal pozornost obránce a ALEXANDER RAUCHENWALD měl dostatek prostoru i času zamířit pod břevno. Asistence: Patrick Ratzt, Philip Siutz.

00:57
    První vážnější střelu měl Pelikán, který si najel do pravého kruhu a švihem vyslal puk na Stroje. Rakouský gólman včas vytasil lapačku.

00:01

EC Villacher SV: Stroj (Schluderbach) - Ratz, Siutz, Steiner, Staudacher, Ofner, Kronig, Heinriher - Brunner, Herzog, De Pasqualin - Kompain, Rauchenwald, Ban - Leiler, Alagic, Kreuter - Eder, Zemasch.

Po třech týdnech pauzy se znojemští junioři opět představí v mezinárodní EBYSL. Na svém kontě momentálně mají šest výher v řadě. Podaří se jim tuto sérii prodloužit dnes proti Villachu?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.

Lukáš Caha

Góly a asistencie: 7. Horák (Fusek), 8. Pelikán (Schejbal), 23. Nahodil (pen.), 26. Telesz (Pelikán, Nahodil), 28. Schejbal (Koňařík) - 3. Rauchenwald (Ratz, Siutz), 4. Brunner (Rauchenwald, Kronig)

HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Novotný) - Theimer, Tichý, Koňařík, Hobza, Michalica, Bukáček, Hloupý - Horák, Kastner, Fusek - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Špaček, Nováček, Telesz - Holub, Cerovečki, Vald.
    EC Villach SV: Stroj (Schluderbach) - Ratz, Siutz, Steiner, Staudacher, Ofner, Kronig, Heinriher - Brunner, Herzog, De Pasqualin - Kompain, Rauchenwald, Ban - Leiler, Alagic, Kreuter - Eder, Zemasch.