Skalica – B. Bystrica 5:1 (kon.) | Martin – Nitra 3:6 (kon.) | Poprad – Žilina 4:3 (kon.)
Zvolen – Piešťany 3:2 (po pr.) | Trenčín – Košice 3:9 (kon.)
HKM Zvolen
3:2 (2:0, 0:2, 0:0)
ŠHK 37 Piešťany
Piatok 21.12.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Zápas teda rozhoduje gólom v predĺžení Kamil Brabenec, hostia si odvážajú zo zvolenského ľadu jeden bod. Domáci sa lúčia so svojimi fanúšikmi a lúčime sa aj my !

Zo zvolenského štadióna prajeme príjemný zvyšok dňa ! Apokalypsa sa nekoná, preto to patrične oslávte ! (19:17:01)

64:57
    Zvolen dal gól!
    KAMIL BRABENEC sa samostatne preštrikoval cez obranu hostí, dostáva sa do medzikružia, odkiaľ vystrelil do pravého rohu bránky Tomeka a ten kapituluje ! Asistencie: Lukáš Jurík, Michal Chovan.

64:41
    Brabenec sa sťahovačkou dostáva do útočnej tretiny, z pravého kruhu strieľa do ramena Tomeka a puk končí na ochrannej sieti.

64:29
    Martin Ďaloga dostáva puk k bránke Tomeka, tam ho ale znovu stráca a hostia zú znovu úspešnejší.

63:48
    Milan Jurík osamotený v útočnej tretine ihneď stráca puk.

63:27
    Michal Chovan vystrelil z medzikružia, jeho strelu tečuje jeden z obrancov hostí.

62:58
    Brabenec vytvoril šancu na strelu pre Pokoviča, ten si ale s Brabencom nerozumel a puk je von z útočnej tretiny.

62:15
    Stupka strieľa z ľavého kruhu iba do plexiskla.

61:59
    Zvolen sa nevie dostať do útočného pásma a zakončiť.

61:44
    Martin Chylo míňa po strele spoza obrancu a posiela puk tesne nad hornú tyčku !

61:05
    Urban takisto v brejku a Šimko znovu úspešnejší ! Domáci akoby zaspali úvod predĺženia.

60:33
    Jakub Ručkay sa po úvodnom vhadzovaní dostáva do brejku ! Šimko ho však vychytal.

60:01
    Začalo predĺženie.

Posledná časť hry je na svojom konci, nasleduje 5-minútové predĺženie !

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:55
    Ostáva 5 sekúnd, vhadzuje sa pred Tomekom.

59:28
    Domáci iba nahadzujú, spoza bránky prihráva Síkela na Muchu v medzikruží, jeho strela je zblokovaná a puk končí na ochrannej sieti.

58:50
    Síkela spoločne s Lukášom Juríkom netriafajú poloprázdnu bránku po natlačení sa do bránkoviska Michala Chovana !

58:09
    Lukáš Jurík padá v strednom pásme, pritom je úplne mimo diania hry.

57:31
    Šišovský na dva krát dostáva puk do útočnej tretiny, to je však z jeho strany všetko, stráca puk.

57:09
    Martin Ďaloga sa postaral o vyhodenie puku, znovu sa začína od hosťujúcej bránky.

56:55
    Snaha prvej útočnej formácie je znovu na konci, hostia rozohrávajú spoza vlastnej bránky.

56:09
    Brňákove nahodenie skoro skončilo prekvapením, puk ale zastavili betóny Šimka.

55:41
    Výmena Síkelu a Podkonického končí nastrelením korčule Brňáka a akcia domácich je znovu na konci.

54:56
    Méryho strela od modrej po prekočulovaní polovice dĺžky ľadovej plochy je až príliš nepresná, hra je prerušená po strate kontaku s pukom hlavného rozhodcu, puk bol totiž pod korčulou hosťujúceho hráča pri mantinely.

54:11
    Ťavodova strela z pravého kruhu smeruje iba do mantinelu, domáci síce zabrali, no tentoraz sa vyznamenala obrana hostí.

53:13
    Jurík vhadzovanie pred Tomekom prehráva, hostia iba odovdzávajú nahodením do pásma.

52:50
    Hra je prerušená, nahodený puk hostí si radšej prikrýva Marek Šimko.

52:31
    Ďalšia šanca a tentoraz zakončenie Méryho do korčule obrancu Piešťan.

52:15
    Pokovičova delovka po prihrávke Martina Ďalogu letí tesne nad hornou tyčkou.

51:45
    Stupkova strela z ľavého kruhu Šimkovi narobila problémy, ten najprv vyráža pred seba, následne kryje lapačkou a hra je prerušená.

51:19
    Ťavoda si vynikajúco pokryl Jakuba Ručkaya, jeho obkorčulovanie bránky teda nepramenilo k zakončeniu.

50:52
    Síkela chybuje v strednom pásme, následne situáciu zažehnáva Mucha, ten sa potom aj vybral do útoku, previnil sa postavením mimo hry.

50:26
    Podkonický už zo stredného pásma nahadzuje puk, jeho spoluhráči teda musia vykorčulovať z útočnej tretiny.

50:00
    Vhadzuje sa pred Tomekom, Milan Jurík vyhráva vhadzovanie, Méry musí bojovať o puk pri mantinely, stráca ho však.

49:39
    Lukáš Jurík strieľa od modrej zápästím, Tomek vyráža do medzikružia, bez dorážky domáceho hráča hra pokračuje.

49:07
    Puk je za domácou bránkou, vyváža ho Podkonický, jeho prihrávka pred bránku naslepo nepramenila k ohrozeniu Tomekovej bránky.

48:19
    Hrať sa Martin Ďaloga dokázal, vystreliť však už nie, tento hráč stráca puk.

47:35
    Michal Chovan vyváža puk do súperovej tretiny, z jeho aktivity ťaží Martin Ďaloga a hrá sa s obranou Piešťan.

46:56
    2056 divákov sleduje toto stretnutie naživo na zimnom štadióne.

46:31
    Puliš ani na dva krát z pravého kruhu neuspel pred Tomekom.

46:05
    Lukáš Jurík nedokorčuloval puk, využil to Stupka a korčuluje za pukom do útočnej tretiny, Juríkovu chybu napravil Mucha.

45:38
    Jakub Ručkay sa natlačil pred bránku, v poslednej chvíli ho Mucha odstavil od puku telom.

44:51
    Méry prihráva pred bránku na Milana Juríka, tomu sa puk dostal na hokejku, no sám Jurík o ňom nevedel a nechal ho prejsť do rohu ľadovej plochy.

44:07
    Rozohrávka domácim nevyšla, puk je mimo ľadovej plochy.

43:40
    Marek Ďaloga odovzdáva puk obrancovi za vlastnou bránkou a korčuluje do útoku.

43:09
    Mertel mohol v dobrej šanci poslať svojich do vedenia no nepodarilo sa.

42:47
    Hostia už v plnom počte.

42:16
    Hraško v medzikruží prihráva na Síkelu pri ľavej tyčke, táto prihrávka už bola tečovaná obrancom hostí a tak Síkela nemá šancu zakončiť.

41:58
    Hraškova strela bola tečovaná Melichárkom, puk smeruje na ochrannú sieť.

41:42
    Vhadzovať sa bude za hry 5 na 5 v strednom pásme.

41:42
    Za pomoci lekára a kustóda už korčuluje Chovan na striedačku.

41:42
    Michal stále na ľade, Mišo Chovan nevie rozdýchať narazenie na mantinel

41:42
    Michal Chovan leží na ľade po súboji pri mantinely, lekár už smeruje k nemu na ošetrenie.

41:32
    Muchova strela od modrej letí tesne nad hornou tyčkou !

41:28
    Lukáš Jurík prihráva slabo na Chovana, Drgoň zachytáva puk po prihrávke a vyhadzuje cez všetky čiary.

40:47
    Brňák odchádza za podrazenie Michala Chovana na trestnú lavicu.

40:31
    Zakázané uvoľnenie hostí a vhadzovanie po ľavici Tomeka.

40:21
    Brabenec dokorčuloval puk, ktorý smeroval za bránku hostí, spoza nej sa dostal Kamil Brabenec k zakončeniu do medzikružia, ani na dva krát neuspel pred Tomekom.

40:01
    Začala tretia tretina.

Počas prestávky máme priestor pozvať Vás sledovať aj ďalšie stretnutie, v tomto roku posledné na domácom ľade HKm Zvolen ! Na 30.12. Zvolenčanom vyšiel akurát ten najatraktívnejší súper a teda Banská Bystrica. Ak prežijeme dnešok, prinesieme Vám prenos aj z toho zápasu !

Zvolenskí "skalní" diváci sú ale na svojom mieste, tí teda za výbuch nemôžu.

Čo to čo to ! Na zimnom štadióne sme počuli pred malou chvíľou menší výbuch smerujúci od tréningovej hracej plochy.

73 sekúnd stačilo hosťom k streleniu dvoch gólov do Šimkovej bránky. Vyrovnaný stav po 2 góloch na oboch stranách teda vyprevádza oba celky do šatní.

Ďalšia tretina začne približne o 18:35.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:38
    Šišovského strela smeruje vedľa ľavej tyčky, Zvolen následne čaká na rozohrávku, oba tímy striedajú.

39:11
    Milan Jurík tečuje prihrávku Zuzina z rohu ľadovej plochy nepresne.

38:55
    Ťavoda Salijiho neodstavil od puku, Zvolen sa dostáva k puku až po nepresnej prihrávke Salijiho za bránku.

38:16
    Hostia už v pätici.

37:51
    Muchova strela od modrej nebola tečovaná, pritom dvaja domáci hokejisti mávali hokejkami pred hosťujúcou bránku pri snahe o teč.

37:31
    A znovu Melichárek, tentoraz aj vystrelil, puk Šimko nechytil, vyrazil ho iba pred seba no Melichárek sa nedostal k dorážke.

36:42
    Melichárek získava cenné sekundy, vyváža puk z obranného pásma.

36:16
    Samir Saliji je vylúčený za hákovanie, uvidíme prvú presilovú hru domáceho celku.

35:56
    Pichnarčík vybojoval puk vo vlastnom obrannom pásme, následne sa do útočnej tretine dostáva Lukáš Jurík, jeho snaha prejsť cez trojicu hráčov Piešťan je márna.

35:21
    Vhadzovanie v strednom pásme vyhrávajú domáci, dostali sa iba k mantinelu a tak musia o puk bojovať.

34:46
    Síkela nahráva spoza bránky na Podkonického, jeho strela bola zblokovaná, puk končí na ochrannej sieti.

34:09
    Podkonický korčuluje za pukom, nakoniec sa mu to nepodarilo, rýchlejší bol obranca hostí.

33:40
    Za 63 sekúnd sa podarilo hosťom vyrovnať stav stretnutia !

33:20
    Piešťany dali gól!
    Výborného chybu pri rozohrávke potrestal JAKUB RUČKAY ! Ten strieľa do prázdnej bránky po prihrávke Henricha Ručkaya v brejku. Asistencia: Henrich Ručkay.

32:07
    Hostia dosiahli gól kurióznym spôsobom. K bočnej spodnej tyčke bránky HKm posiela puk Marek Mertel. Jeho zámer vytušil VÁCLAV STUPKA a dotlačil puk do bránky popri pravej tyčke. Asitsencia: Marek Mertel.

31:55
    Brňák zahadzuje šancu, z pravého kruhu si nakorčuloval k bránke a strieľa iba do betónov Šimka.

31:22
    Výborný s pukom, Hraškovi vychádza nahodenie puku, keď ho tečuje v strednom pásme Fekiač.

30:53
    Jakub Ručkay nechcel pustiť puk spod svojej korčule, Bachúrik prerušuje hru pre stratu kontaktu s pukom.

30:47
    Marek Ďaloga predlžuje na Zuzina, ten bol obratý o puk za bránkou Tomeka.

30:07
    Tóth pri puku, hostia už vplnom počte.

30:05
    Chovan pri vniknutí do pásma padá, domáci si žiadajú vylúčenie, no hrá sa ďalej.

29:50
    Chovanova prihrávka prešla iba z ťažkosťami do pravého kruhu, následne sa hostia oslobodzujú.

29:08
    Zvolenčania už s pukom v útočnej tretine, Síkela strieľa z medzikružia, k dorážke sa Puliš síce dostal, no puk neprešiel cez Tomeka.

28:07
    Filipov faul neostal bez odmeny, trest znie hákovanie.

28:07
    Filip najprv fauluje za bránkou hráča HKM, prihráva na Mišuru pred bránkou, ktorý takisto dosiahol gól, no už po prerušení hry !

27:58
    Drgoňova strela z medzikružia končí v bránke HKm, no hlavný rozhodca gól hostí neuznáva pre postavenie mimo hry hostí.

27:26
    Melichárek bojoval o puk v útočnej tretine pri mantinely, šancu hostí rieši Ťavoda vyhodením puku.

26:55
    Podkonický znovu za bránkou súpera skúšal dostať do šance svojich spoluhráčov v prvom útoku, triafa iba korčulu hráča Piešťan.

25:55
    Puliš sa púšťa do tažkej situácie, nakoniec pri dvoch protihráčoch puk spracoval a prihráva na Hraška. Jeho delovka z medzikružia je zblokovaná, puk padá pred bránkovisko, k dorážke sa už nedostal ani jeden z hráčov Zvolena.

24:58
    Chovan nahrával do medzikružia Muchovi, ten akoby iba nahrával do bránky, Tomek chytil puk poľahky.

24:30
    Lukáš Jurík vyriešil situáciu pred vlastnou bránkou vyhodením puku.

24:22
    Síkela prihráva poľahky na Podkonického, ktorý tečoval jeho prihrávku, puk sa ale odrazil od betónov do mantinelu.

23:45
    Brabenec na vhadzovaní neuspel, pomocou Melichárkovho nahodenia sa k puku pri mantinely dostáva Haring, nespracoval ho a už je puk na hokejkách domácich hráčov.

23:02
    Hostia sa snažia, bojujú, súšajú všetko možné, no do ideálnej šance sa aj tak nedostávajú, domáci hrajú v obrane naozaj vynikajúco.

22:16
    Jakub Ručkay v brejku spoločne s Mišurom ! Ten prihráva na Jakubovu hokejku, Jakub Ručkay strieľa bez prípravy už priamo po vniknutí do pásma iba do mantinelu.

21:31
    Henrich Ručkay vysúval svojho brata Jakuba prihrávkou do pásma, druhý menovaný sa nedostáva k puku po dobre odvedenej práci v obrane HKm.

20:55
    Puliš vhadzovanie pred Tomekom prehráva, do šance sa tlačil Mišura, neuspel pri bránení Jána Ťavodu.

20:27
    Piešťany po vyhratom vhadzovaní strácajú puk za vlastnou bránkou, Podkonický prihráva Síkelovi do medrikružia, ten strieľa do korčule obrancu hostí, k dorážke sa dostáva Brabenec, no takisto nevyťažil zo šance gó, mieril totiž mimo priestoru bránky.

20:01
    Začala druhá tretina.

Krásna akcia domácich zakončila prvú časť hry naozaj parádne. Na ľade nebadať až takú prevahu domáceho mužstva, no predsalen mali Zvolenčania viac šancí.

Druhá tretina začína približne o 17:47.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:30
    Neskutočná prihrávka od Andreja Podkonického bol na začiatku všetkého. Andrej prihráva cez trojicu hráčov priamo do pásma, čo obrancov hostí úplne pomiatlo, puk sa dostáva k Matejovi Síkelovi v pravom kruhu, ten si počkal na KAMILA BRABENCA na druhej strane, po prihrávke na tohto hráča vidíme zakončenie akcie v podobe strely do prázdnej bránky. Asistencie: Matej Síkela, Andrej Podkonický.

19:10
    Na vhadzovanie čaká Brabenec, Tomek musí byť v pozore.

18:58
    Lubor Zuzin korčuluje do brejku, zo zadu je atakovaný obrancom súpera, ktorý mu nakoniec puk so šťastím berie.

18:30
    Skrumáž pred Šimkom a zblúdený puk prechádza popri ľavej tyčke !

18:11
    Domáci už v plnom počte.

18:11
    Pokovič takisto drží puk vo vlastnom obrannom pásme a zbiera cenné sekundy v oslabení.

17:28
    Brabenec vyhadzuje s pokojom puk cez všetky čiary, hostia zatiaľ neúspešní.

17:13
    Haring mal možnosť strieľať po prihrávke spoza bránky, odstavil ho však v poslednej chvíli Brabenec.

16:37
    Výborný vybojoval puk po prehratom vhadzovaní a vyhadzuje ho cez všetky čiary.

16:11
    Tak pedsa, počas reklamnej prestávky sa Bachúrik dostáva k boxu časomeračov a nahlasuje trest pre Jána Ťavodu - nebezpečná hra s vysokou hokejkou.

16:11
    Ťavoda nechtiac pohladil tvár Henricha Ručkaya, hra je prerušená no nevylučuje sa.

15:56
    Mišurova strela a puk sa odrazil od betónov Šimka na hokejku domáceho obrancu.

15:25
    Luborovi Zuzinovi sa nepodarilo vybojovať puk pri mantinely v útočnej tretine - hostia kombiunjú za vlastnou bránkou.

14:57
    Lukáš Jurík si pár krát vymenil puk s Chovanom, Michal Chovan si obišiel bránku a prihráva Juríkovi do pravého kruhu, strela z jeho hokejky - Tomek chytá.

14:00
    Znovu nasledovalo nahodenie z hokejky Muchu a Brabencova snaha vybojovať puk pri mantinely, hostia sa znovu oslobodzujú vyhodením puku.

13:05
    Méry si vychutnal Filipa pri mantinely a sťahuje si puk k modrej čiare, šanca z toho však nepramenila.

12:27
    Mišura sa nepresadil cez obrannú dvojicu HKm a stráca puk pri pokuse o zakončenie.

12:00
    Chovan sa snažil dostať cez obrancu, ktorý mu bránil v prechode do brejku, puk dez neho dostáva, no on samotný už neprešiel cez dobre brániaceho hráča hostí.

11:08
    Zvolen naďalej pri puku, po nahodení sa Chovan musí pobrať von z pásma, bol o niečo pomalší ako súperov obranca.

10:29
    Podkonický ale prihrávku od Šišovského nedokázal využiť a puk sa nedotkol, chýbalo centimetre.

09:58
    Šišovský najprv prihráva bejzbalovo von z útočného pásma, pri následnom vracaní sa k vlastnej bránke skoro nahráva na gól domácim !

09:24
    Hraškova strela ihneď po vhadzovaní končí na ochrannej sieti, keďže puk bol tečovaný.

09:10
    Čanky vybojoval puk za bránkou súpera no následne ho stráca, čo hostia využili na vyhodenie puku, píska sa zakázané uvoľnenie.

08:49
    Puliš tečuje puk v strednom pásme no ďalej ho už nedokázal spracovať a tak počas striedania oboch tímov domáci odovdzávajú puk súperovi.

08:20
    Ján Ťavoda ešte stihol napraviť svoju chybu a Chyla zo zadu odstavil od puku.

07:59
    Ťavoda sa snažil rukou zachytiť puk na modrej, podarilo sa, no vypadol mu z dlane a tak sa naskytuje šanca pre hráča hostí.

07:34
    Lukáš Jurík strieľa po rýchlom vniknutí do pásma pomocou Puliša iba do výstroje Tomeka.

07:14
    Michal Chovan strieľa od modrej čiary, puk bol ztečovaný a aj preto letí tesne nad hornou tyčkou.

06:56
    Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa bude po ľavici brankára Tomeka.

06:35
    Prihrávka Brabenca na Podkonického v medzikruží a zakočenie náprahom práve od skúseného Podkonického - Tomek chytá.

05:58
    Po Muchovej chybe mal možnosť zakončiť do odkrytej bránky Stupka ! Zpanikáril však a strieľa iba do bočnej siete.

05:05
    Z tejto situácie hostia nevyťažili anilen strelu na domáceho brankára, puk im totiž preskočil ponad čepel hokejky.

04:32
    Hraško ale stráca puk na stredovej čiare a hostia sa rútia na domácu bránku vo dvojici !

03:59
    Hostia dlhšie držali puk v útočnej tretine, nakoniec ich o puk oberá Hraško a korčuluje von z pásma.

03:16
    Filipova strela od modrej čiary - Šimkovi najprv vypadol puk, pri ňom však nebol ani jeden z hráčov Piešťan a tak pohodlne prikrýva lapačkou.

03:29
    Brabenec spracoval dlhú prihrávku a pred sebou má už iba jedného obrancu hostí ! Jeho strela je nakoniec zblokovaná.

02:59
    Odovzdaný puk hostia berú do svojej moci, do útočnej tretiny sa dostáva Samir Samir Saliji, no zamotal sa v súboji pri mantinely a puk stráca.

02:31
    Fekiač tečuje Stupkovu strelu, puk je von z obranného pásma HKm.

02:01
    Puliš sa snažil dokorčulovať nahodený puk cez všetky čiary, nakoniec sa ale píska zakázané uvoľnenie.

01:27
    Luborova Zuzinova strela zápästím od modrej - zákrok vyrážačkou Tomeka.

00:59
    K odrazenému puku sa po skrumáži v obrane Piešťan dostáva LUKÁŠ JURÍK, ten si pár krát prehodil puk, následne strieľal bekhendom nad ľavé rameno Tomeka. Asistencia: Radovan Puliš.

00:44
    Podkonického strela z pravého kruhu narobila problémy Tomekovi v bránke hostí, ten s ťažkosťami chytá puk, keď najprv musel ztlmiť strelu pravým ramenom.

00:35
    Strela Petra Hraška od modrej bola tečovaná a končí na plexiskle.

00:22
    Hostia pri puku, nahodením ho ihneď odovzdávajú súperovi, Výborný rozohráva spoza vlastnej bránky.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Na tribúnach vidíme iba cca 1500 divákov, veľmi malá skupinka ľudí si zvolila ukončiť svoje pôsobenie na zimnom štadióne vo Zvolene.

HKm Zvolen: Šimko (Cibuľa) - Hraško, Výborný, Ťavoda, Mucha, Pichnarčík, Pokovič, Tóth, Sucharda - Síkela, Brabenec (A), Podkonický (A) - Puliš, Jurík Lukáš (C), Chovan - Zuzin Lubor, Jurík Milan, Ďaloga - Méry, Fekiač, Čanky

ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Ondrejka) - Urban, Drgoň, Filip (C), Škadra, Cuník, Brňák, Bučka, Hruška - Saliji, Nemec (A), Melichárek (A) - Ručkay Jakub, Mišura, Ručkay Henrich - Chylo, Peško, Haring - Stupka, Mertel, Šišovský

Rozhodca: J.Bachúrik - R.Bednár, Gajan.

Po neúspešnom domácom zápase s poslednou Žilinou a Rytieri znovu objavia pred zrakmi svojich fanúšikov pod Pustým hradom už dnes, hostia totiž Piešťany.

Zvolenčanom v poslednom čase neprinášajú ovocie práve presilové hry, paradoxne sú v nich stále najúspešnejší v lige. V poradí druhá Nitra strelila v presilových hrách o 5 gólov menej, ako Zvolen, konkrétnejšie 35.

Za domáci tím pravdepodobne znovu nenastúpi Michal Juraško, tomu sa obnovilo zranenie spôsobené v Žiline a už dlhšie absentuje na súpiske svojho tímu.

Hostia už dávnejšie zužovali káder, Branislav Jánoš spoločne s Ondrejom Otčenášom sa museli pobrať z kabíny, ich zamestnávateľ s nimi totiž ukončil spoluprácu. Druhým smerom putoval Peter Šišovský, ktorý už figuruje na súpiske ŠHK 37 Piešťany.

Práve Piešťany na začiatku prebiehajúcej sezóny kazili Zvolenčanom radosť s úspešnej série vyhratých zápasov v rade, keď prerušili túto šnúru na čísle 12.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Marian Fiam

Góly a asistencie: 1. Jurík Lukáš (Puliš Radovan), 20. Brabenec Kamil (Síkela Matej, Podkonický Andrej), 65. Brabenec Kamil (Jurík Lukáš, Chovan Michal) - 33. Stupka Václav (Mertel Marek), 34. Ručkay Jakub (Ručkay Henrich)

HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) - Hraško, Výborný, Ťavoda, Mucha, Pichnarčík, Pokovič, Tóth, Sucharda - Síkela, Brabenec (A), Podkonický (A) - Puliš, Jurík Lukáš (C), Chovan - Zuzin Lubor, Jurík Milan, Ďaloga - Méry, Fekiač, Čanky

Rozhodca: J.Bachúrik - R.Bednár, Gajan