Inter Miláno
2:0 (0:0)
Hellas Verona
cz Utorok 18.12.2012, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza — Milano • Taliansky pohár

Utkání tedy končí výhrou Interu Milán v poměru 2:0. Tato výhra je zcela zasloužená. Inter byl dnes jasně lepším týmem a jen vynikající výkon brankáře Pinheira v bráně zabránil většímu rozdílu. Zajímavostí dnešního zápasu je dochytání utkání útočníkem Palaciem, který se v brance vůbec neztratil. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (23:01:42)

90+5
    Už se hraje poslední minuta zápasu. U míče je Inter, ale u své branky. Branka už asi nepadne.

90+3
    Hraje se třetí minuta nastavení. Inter hraje v deseti lidech v poli a s Palaciem v bráně. I tak se tlačí ještě do útoku.

90+1
    A Palacio v brance čaruje! Vytáhl další střelu na roh. Tenhle hráč by mohl snad klidně chytat!

90
    Nastavuje se pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    A v další akci Guarin (INM). Pravačku poslal nad branku.

89
    Už se hraje úplně bez obran. Duncan (INM) měl velkou šanci. Míč poslal do náruče brankáře Pinheira.

88
    Palacio fantasticky v brance! Prudká hlavička končí v jeho náruči.

87
    Centr hostí a poté střela mimo branku. Verona se snaží ještě vstřelit branku

85
    Uvidíme, zda se povede Veroně vstřelit branku Palaciovi.

84
    Maietta musel hasit akci Interu a fauloval Alvareze. Za to dostává žlutou kartu.

81
    Rohový kop pro Veronu.

80
    Hosté střídají, odejde Michelangelo Albertazzi, nahradí jej Andrea Cocco.

80
    A vzhledem k tomu, že Inter Milán už vystřídal všechny hráče. Do branky musí hráč. A tím je Palacio.

78
    S Castellazzim to nevypadá ani trošku dobře. Už ho odnášejí na nosítkách.

76
    Další obrovská šance pro veronu. Míč vytáhl Castellazzi fantasticky nad bránu, ale teď už to vypadá, že má něco s levým ramenem.

75
    Trenér Andrea Stramaccioni (Inter M.) střídá. Odchází Antonio Cassano, místo něj se na hřiště podívá Alvaro Pereira.