Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
SK Kadaň
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Sobota 15.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

Vítám vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dnes se utkání dva týmy s rozdílným umístěním v tabulce. Domácí Kadaň se po středeční výhře v Třebíči vyhřívá na čtvrté pozici, hosté z Berouna jsou na předposledním 13. místě s pouze bodovým náskokem na poslední Písek.

Kadaň: Černožlutý tým se po porážkách od Ústí a Olomouce vrátil na vítěznou vlnu. Před týdnem porazili svěřenci trenéra Čelanského Mladou Boleslav a ve středu zvítězili na ledě posledního Písku.

Beroun:Medvědi mají úplně jiné starosti než domácí celek. V letošním ročníku se jim příliš nedaří. Důkazem toho jsou poslední dva duely. Beroun se utkal se Šumperkem a v derby s Benátkami. Oba zápasy svěřenci trenéra Tottera prohráli a mají z nich pouze jeden bod za remízu, v základní hrací době, z utkání s Benátkami n/J.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Macháček, Prošek, Bartejs, Szakal, Lučka, Rutta, Havel R., Mazanec - Ton, Charousek, Jíra - Ondřej, Chlouba, Mainer - Hrabák, Hanták, Škorík - Stoklasa, Kůs, Andres.

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Kůdela) - Kaláb, Šulc, Přindiš, Jebavý (A), Beneš, Hertl, Knesl - Havel L., Stromko, Hrdel (C) - Mrňa, Bárta, Doležal (A) - Polák, Videlka, Trojan - Čurda, Hošťálek, Kadlec

Rozhodčí: Jílek - Zavřel, Špůr.

Hráči obou týmu už nastupují. Za chvilku začínáme.

00:01

00:12
    Icing Kadaně.

00:27
    Tonova střela šla nad Sedláčkovu branku.

01:43
    Domácí Chlouba zkusil pozornost Sedláčka, ten puk viděl a skryl ve své lapačce.

02:30
    Po nepovedené rozehrávce domácího brankáře se k puku dostali hosté, ale žádnou šanci si nevytvořili.

03:30
    Kůs přihrával pod sebe ale najíždějící spoluhráči se k puku nedostali.

03:47
    Zbyněk Hrdel (BER) - 2 minuty za držení.

04:27
    Charousek se ocitl sám před Sedláčkem, ale střela šla nad horní tyč branky.

05:27
    Kadaň je stále v pásmu Medvědů.

05:48

06:23
    Lukáš Havel střílel z mezikruží, Hanuljak s jeho střelou neměl problémy.

07:05
    Kůs vystřelil, z levé strany, pouze do připraveného Sedláčka.

07:38
    Videlka (BER) dohrál u mantinelu jednoho z kadaňských hráčů. Dostává dvouminutový trest za vražení na hrazení . Kvůli oplácení je vyloučen také Bronislav Andres (KAD) - 2 minuty za hrubost.

08:47
    Bule před Hanuljakem.

08:59
    Domácí vyvážejí puk ze své obranné třetiny.

09:39
    Oba celky už jsou v pěti.

10:38
    Zatím je utkání plné osobních soubojů než pohledných akcí.

10:57
    Jan Trojan (BER) dostává dvouminutový trest za podražení.

11:58
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Díky kombinaci v útočném pásmu otevírají kadaňští skóre. Na konci celé akce byl JAROSLAV KŮS. Asistence: Radek Havel, Radek Hrabák

13:04
    Jakub Stromko trefil přemísťujícího se Hanuljaka.

14:20
    Bronislav Andres trefil připraveného Sedláčka.

14:50
    Medvědi kombinují v pásmu Kadaně.

15:30
    Po nahození Jíry se k zakončení nedostal Charousek. Z následného protiútoku vybojovali hosté buly před Hanuljakem

16:22
    Tečovaná střela Zdeňka Ondřeje skončila v ochranné síti.

17:16
    Kadaň se snažila usadit před Sedláček, ale nepodařilo se.

17:18
    Následnou buly před Hanuljakem vyhráli domácí a založili útok.

19:20
    Beroun zahrává na zakázané uvolnění.

19:35
    Ondřej netrefil Chloubovu přihrávku.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:48.

V první třetině měli více ze hry domácí. Svůj výkon korunovali ve 12.minutě brankou. O tu se postaral, po kombinaci, Jaroslav Kůs.

Oba týmy už nastoupily. Za moment začínáme.

20:01

20:48
    Domácí mají puk na svých hokejkách.

21:10
    Roman Chlouba vyhrál buly před Sedláčkem a střelou od modré se prosadil kapitán MARTIN SZAKAL. Asistence: Roman Chlouba

22:49
    Icing domácí Kadaně.

22:56
    Další zakázané uvolnění na domácí straně.

23:25
    K nepřesnému zakončení se dostal hostující Lukáš Havel.

23:59
    Beroun se snažil několika dorážkami překonat Hanuljaka.

24:18
    První lajna Kadaně si vyměnila mezi sebou touš a JIŘÍ CHAROUSEK opět navýšil skóre střelou z mezikruží. Asistence: Roman Prošek, Karel Ton.

25:42
    Beroun se zdá být rozhozen, můžou za to rychle po sobě jdoucí branky Kadaně.

26:24
    Ofsajd domácího týmu.

26:50
    Jiří Charousek a PETR STOKLASA ujeli do přečíslení a před Sedláček si ještě dokazáli vyměnit puk. Asistence: Jiří Charousek, Bronislav Andres

27:29
    Pavel Mrňa (BER) dostává dvě minuty za hákování.

28:44
    Kadani se daří kombinovat v berounském útočném pásmu.

29:34

30:40
    Rozehrávku od Radka Havla vystihl jeden z berounských beků až na své obranné modré čáře.

30:58
    Karel Ton (KAD) - 2 minuty za hákování.

31:24
    Beroun získal buly před Hanuljakem.

32:59

33:16
    Domácí se dostali do postavení mimo hru - ofsajd.

33:56
    K zakončení se dostal Karel Ton. Ještě před ním zkoušeli štěstí Jiří Charousek a Petr Jíra.

34:45
    Zbyněk Hrdel vystřelil z pravého kruhu, ale pouze mimo levou tyč Hanuljakovo branky.

36:35
    Po výměně puku mezi Charousek a Andresem se k prudké střele dostal druhý jmenovaný. Trefil ale pouze Sedlačka, který měl se zákrokem menší problémy.

37:26
    Kadaň zahrává na zakázané uvolnění.

38:46
    Po střele Tomáše Poláka musel zasahovat Miroslav Hanuljak.

39:10
    Hraje se poslední minutka druhé periody.

39:28
    Jaroslav Hertl (BER) dostává dvě minuty za napadení.

39:42
    Kadaň dohrává třetinu v pásmu svého soupeře.

40:00

Druhá třetina se povedla jednoznačně lépe domácímu Sportovnímu klubu. Během 7 minut si vytvořili domácí poklidný náskok čtyř branek. Nejprve se prosadil Martin Szakal. O necelé tři minuty po něm se prosadil domácí střelec Jiří Charousek. Jiří Charousek měl prsty i ve čtvrtém gólu Kadaně, po jeho přihrávce se prosadil Petr Stoklasa. Poslední třetina začne za nějakých 16 minutek.

Kadaňští už jsou nastoupeni na ledové ploše...

...hosté z Berouna už také nastupují.

40:01

41:30

41:43
    Hanuljak podržel puk ve své lapačce a daroval Berounu buly.

42:28
    Domácí brankář opět drží puk ve své moci.

43:12
    Po Mazancově střele musel zasáhnout Sedláček.

43:33
    Beroun se snaží s výsledek ještě něco udělat, ale domácí Kadaň je do vážnějšího ohrožení branky nepouští.

45:47
    Beroun se snaží udržet v pásmu Kadaně a zatím se mu to i daří.

46:08
    Radek Havel (KAD) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

47:26
    Zdeněk Ondřej byl při svém akci faulován Jakubem Šulcem (BER). Ten dostává dvě minuty za hákování.

48:14

49:15
    Kadaň kombinuje v pásmu Berouna.

49:26

49:56
    A máme tu hru 4 proti 3. Na domácí straně dostává dvě minuty Bronislav Andres - hrubost. Na straně Berouna jsou vyloučeni Petr Přindiš a Jakub Stromko - oba 2 minuty za hrubost. Andresovo trest odpyká Stanislav Škorík.

51:36
    Miroslav Hanuljak drží puk ve své lapačce.

52:25
    Jakub Šulc (BER) - osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

54:50
    Domácí kapitán Martin Szakal dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.

Dnešní utkání sleduje 237 diváků.

56:51
    Szakal je opět na ledě.

57:15
    Po špatné rozehrávce berounských se do zakončení dostal Petr Jíra, ale trefil pouze Sedláčkovo betony.

58:16
    Po Sedláčkovo zásahu se bude vhazovat po jeho levici.

58:55
    Hrdel se dostal do úniku, ale jeho střela šla mimo tři tyče.

59:30
    Domácí si hlídají vítězství.

60:00

V poslední třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. Na domácí straně nebyla uznána branka. Domácí si tak připisují další vítězství a upevňují si čtvrté místo v tabulce. (19:13:09)

Marcel Holl

Góly a asistencie: 12. Kůs (Havel, Hrabák), 22. Szakal (Chlouba), 25. Charousek (Prošek, Ton), 27. Stoklasa (Charousek, Andres)

SK Kadaň: Hanuljak - Macháček, Prošek, Bartejs, Szakal (C), Lučka, Rutta, Havel R., Mazanec - Ton (A), Charousek (A), Jíra - Ondřej, Chlouba, Mainer - Hrabák, Hanták, Škorík - Stoklasa, Kůs, Andres.
    Medvědi Beroun 1933: Sedláček - Kaláb, Šulc, Přindiš, Jebavý (A), Beneš, Hertl, Knesl - Havel L., Stromko, Hrdel (C) - Mrňa, Bárta, Doležal (A) - Polák, Videlka, Trojan - Čurda, Hošťálek, Kadlec

Rozhodca: Jílek - Zavřel, Špůr