AC Miláno – Reggina 3:0 (kon.)
AC Miláno
3:0 (0:0)
Reggina Calcio
cz Štvrtok 13.12.2012, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán, Itálie • Taliansky pohár

Sudí Calvarese dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém AC Milan poráží svého soupeře Regginu Calcio v poměru 3:0. Všechny tři branky padly až ve druhém poločase. O tu první se postaral v padesáté první minutě Yepes, druhou zaznamenal v sedmdesáté deváté přesnou trefou Niang a o dvě minuty později se prosadil také Pazzini. Domácí hráči byli aktivnější, a tak si vítězství zasloužili. AC Milan postupuje do čtvrtfinále, kde změří síly s Juventusem. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:53:54)

90+4
    Tato akce byla v dnešním utkání poslední, ale hostům ovoce v podobě vstřeleného gólu nepřinesla.

90+3
    Volný přímý kop budou zahrávat hosté.

90+2
    Abbiati si ke konci zápasu připisuje důležitý zákrok. V obrovské příležitosti vstřelit branku se ocitl Meazza, jenž si všiml, že Abbiati je venku z brány, a tak vystřelil, ale Abbiati si poradil a tuto nebezpečnou střelu zlikvidoval.

90
    Rozhodčí Calvarese nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Autového vhazování se ujme Reggina Calcio.

88
    Nepřesnou střelou se prezentoval Muntari.

84
    Posledního střídání využívá také domácí tým. Hrací plochu opouští autor první branky Mario Yepes a nahradí ho Francesco Acerbi.

83
    Bergamelli opouští hrací plochu a nahrazuje ho Vito Di Bari.

81
    AC Milan právě vstřelil branku!
    GIAMPAOLO PAZZINI si před malou chvíli připsal asistenci u gólu a teď sám gól zaznamenává. PAZZINI obdržel vynikající přihrávku od Bojana a přesnou trefou pojišťuje vedení svého týmu.

79
    Na gól přihrával Pazzini.

79
    MBAYE NIANG obdržel přihrávku do velkého vápna, připravil si míč na pravačku a chladnokrevně zakončil. NIANG přesnou trefou k tyči navyšuje skóre na 2:0.