SKKP Handball Brno
20:20 (7:7)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Streda 12.12.2012, 18:00 • SH Brno, Vodova • Chance Extraliga mužů (CZ)

Tímto se tedy s Vámi loučím. Budu se na Vás těšit u dalších zápasů královopolských v kalendářním roce 2013. Pěkný zbytek dnešního dne a příjemné prožití vánočních svátků Vám přeje Adam Havel. (20:20) (19:36:28)

Máme za sebou druhý poločas, v kterém už jsme viděli více branek, ale pořád stejně na obou stranách. Zápas tedy končí remízou, což pro Brno není žádnou novinkou. Končí tak už třetí zápas v řadě! Nerozhodný výsledek je tedy správný za předvedou hru obou mančaftů. (20:20)

Konec zápasu. (20:20)

60
    Oddechový čas pro hosty. Do konce zbývá 35 vteřin. (20:20) (20:20)

59
    Je vyrovnáno, Mičola to zvládl! 20:20 a poslední minuta zápasu! (20:20) (20:20)

59
    Bečvář si vykoledoval dvě minuty a Brno navíc bude zahrávat 7m hod. (19:20) (19:20)

58
    Mičola uvolnil na pivotovi Dostalíka, který snižuje opět na rozdíl jediné branky. (19:20) (19:20)

57
    Blecha z levé spojky zakončuje ke vzdálenější tyči. (18:20) (18:20)

56
    S další útočnou akcí hostů si Brno poradilo a snaží se o vyrovnání. (18:19) (18:19)

55
    Tentokrát se výměna brankářů tolik nepovedla hostům. Mičola prostřelil Misaře. Drama tedy pokračuje! (18:19) (18:19)

55
    Mičola bude házet další sedmičku Brna. (17:19) (17:19)

55
    Po pár nepřesnostech na středu hřiště se prosazuje Bečvář. Ten ukazuje proč je jedním z nejlepších střelců ligy. (17:19) (17:19)

53
    Loskot ale krásně proskočil mezi dvěma Brňany a zakončil k tyči. (17:18) (17:18)

53
    Tu ihned využívají! Barabáš se prosadil opět z pravé spojky. (17:17) (17:17)

52
    Linhart dostává dvě minuty a bude teď svému týmu určitě chybět. Brno má výhodu jednoho muže ve hře. (16:17) (16:17)

51
    Dostalík poprvé nedal sedmičku! Hosté sáhli po výměně gólmana a Misař si s ní poradil výborně. (16:17) (16:17)

51
    Petr Kust vrací vedení Plzni. (16:17) (16:17)

50
    Teď obě mužstva podrželi výborní brankáři. Vypadá to dnes na nervy až do konce! (16:16) (16:16)