Česko – Dánsko 30:33 (kon.) | Nórsko – Francúzsko 30:19 (kon.) | Srbsko – Švédsko 23:23 (kon.)
Srbsko
23:23 (13:14)
Švédsko
cz Pondelok 10.12.2012, 20:10 • Belgrade Arena, Bělehrad • Majstrovstvá Európy žien

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (23:23) (21:38:58)

Švédský tým střelecky nejvíce podpořila Linnea Torstensonová, která dala branek osm. (23:23)

Nejlepšími střelkyněmi Srbska v tomto utkání byla Sanja Rajovičová, která dala pět branek. (23:23)

Nakonec se oba týmy musejí spokojit s bodem za bezbrankovou remízu 23:23. Nutno dodat, že body ztratily spíše Srbky, než jejich soupeřky, neboť těm se podařilo vyrovnat až v samém závěru utkání. (23:23)

Skončilo dnešní utkání, které se nejprve vyvíjelo lépe pro Švédsko, jenž také vyhrálo první poločas 14:13, ale díky zlepšené hře v obraně se nakonec skóre ve druhém poločase začalo vyvíjet lépe pro Srbsko. (23:23)

Konec utkání. (23:23)

60
    Ale ani Popovičová netrefuje branku. Oddechový čas pro Švédsko, kterému bude zbývat posledních deset vteřin do konce utkání. Pokud se mu podaří dát branku, vyhraje v dnešním utkání. (23:23) (23:23)

60
    Běží poslední minuta hry, střela Švédek nepřesná, do útoku postupují soupeřky! (23:23) (23:23)

59
    Švédská obrana je skvělá a v těchto chvílích nepouští soupeřky do zakončení. (23:23) (23:23)

58
    To je pořádné drama! Do konce zbývají již pouhé dvě minuty a stav je stále vyrovnaný. (23:23) (23:23)

58
    Další střela Popovičové zblokována obranou Švédska. (23:23) (23:23)

57
    Oddechový čas pro Srbsko. (23:23) (23:23)

57
    A je vyrovnáno! Opět Torstensonová, která trestá další chybu Srbek v rozehrávce. (23:23) (23:23)

57
    Srbky začínají ztrácet půdu pod nohama, Švédky jsou "na koni" a díky brance Torstensonové snižují na rozdíl jediné branky. (23:22) (23:22)

56
    Skvělá práce Agrenové, která dokázala zachytit přihrávku brankářky Srbska, kterou následně překonává a snižuje na rozdíl dvou branek. (23:21) (23:21)

55
    Po oddechovém čase v útoku Srbsko, ale Popovičová ztrácí míč a soupeřky mohou zaútočit na jedenadvacátý gól! (23:20) (23:20)

55
    A pozor, Torstensonová dává gól po střele z pravé strany z devítimetrové hranice a lavička Srbska si bere oddechový čas. (23:20) (23:20)

54
    Agrenová se prosazuje střelou ze šestimetrové hranice a snižuje vedení Srbska. (23:19) (23:19)

53
    Ze zpomalených záběrů je patrné, jak moc je házená kontaktní sport a jak moc "bolí". (23:18) (23:18)