Slavia – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Liberec – Chomutov 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (kon.)
Berani Zlín – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 1:3 (kon.) | Sparta Praha – Kladno 6:3 (kon.)
Vítkovice – Třinec 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
cz Nedeľa 09.12.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice • Tipsport extraliga (ČR)

58:00
    Vráblík a Starý jsou potrestáni menším trestem za hrubost. Bude se hrát 5 na 4.

52:38
    Dvě minuty za hákování vyfasoval Tomáš Mertl.

48:12
    Aleš Kotalík dostává dvě minuty za nedovolené bránění. 4/4.

47:38
    Aleš Hemský dostává dvě minuty za hákování.

44:35
    Pardubice budou hrát přesilovku 4 na 3. Dvě minuty za krosček dostává Rastislav Dej.

43:38
    Ránu Gawryletze od modré Kovář v pohodě lapil, ale pak se začalo trochu jiskřit. Výsledkem jsou menší tresty na obou stranách. Semorád dostává dvě minuty za sekání, Hanzal za hrubost.

40:12
    Jan Starý napodobuje Prospala. Nelíbil se mu menší trest za nedovolené bránění, a tak obdržel ještě osobní desetiminutový. Přesilovka pro České Budějovice.

37:14
    Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Tomáš Zohorna.

29:40
    Mountfield bude ve výhodě pokračovat. Radovan Somík dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

27:35
    Pardubicím se v početní výhodě nedaří a navíc o ni přicházejí. Domácí hráli v šesti, trest odpyká Tomáš Nosek.

26:21
    Lukáš Květoň dostává dvě minuty za zdržování hry.

23:25
    Dvě minuty za sekání dostává Aleš Kotalík. Pardubice mají před sebou 34 vteřin ve dvojnásobné přesile.

21:59
    Václav Prospal zahákoval Kousala a hlavní rozhodčí mu vyměřil menší trest. Jelikož se to zkušenému útočníkovi nelíbilo, vyfasoval na cestu i osobní desetiminutový trest.

13:30
    Budějovice si zahrají další přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Martin Bartek.

10:06
    Sujovo nahození se do prostoru branky nevešlo, avšak hosté mohou v tlaku pokračovat díky faulu Kousala, který krosčekoval soupeře u mantinelu.

07:12
    Tomáš Mertl přidržel Somíkovu hokejku a dostává dvě trestné minuty. První přesilovku si zahrají domácí.

David Záruba

Góly a asistencie: 26. Kousal (Somík, Kočí) - 3. Prospal (Hanzal, Michálek), 29. Langhammer (Kohn), 40. Langhammer (Ptáček, Toman)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Salfický) – Kindl, Ďaloga, Kočí, Benák, Píša, Gawryletz – Hemský, Krejčí, Somík – Bartek, Nosek, Starý – Radil, Kousal, Buchtele – Semorád, Zohorna, Nahodil – Cetkovský.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) – Ptáček, Jank, Ference, Vráblík, Kolarz, Vydarený, Toman – Dej, Mertl, Podlešák – M. Michálek, M. Hanzal, Prospal – Kotalík, Kohn, Šimánek – Knotek, Langhammer, L. Květoň.

Rozhodca: Homola, Wagner – Kis, Rozlílek